Domů » Bleskovky » Letošní Pixely bude pohánět nový Snapdragon 836. Známe datum představení

Letošní Pixely bude pohánět nový Snapdragon 836. Známe datum představení

Spojení nový Android = nové referenční telefony od Google už nějaký čas neplatí, to však neznamená, že se nových smartphonů nedočkáme. Nástupci loňských Pixelů jsou v přípravě, a pokud se @evleaks nemýlí (což se děje skutečně zřídkakdy), dojde k jejich premiéře 5. října.

Druhou generaci Pixelů má údajně pohánět dosud nepředstavený čipset Qualcomm Snapdragon 836, předpokládáme však, že se bude jednat pouze o lehce přetaktovaný motor současných vlajkových modelů Snapdragon 835. Podle předchozích spekulací se o výrobu nových Pixelů mají podělit společnosti HTC a LG.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. pokud se @evleaks nemýlí (což se děje skutečně zřídkakdy), dojde k jejich premiéře 5. října.

    Bodaj by sa mýlil keď si ho výrobcovia platia aby púšťal akože leaky do sveta… Pritom čerpá info priamo od výrobcov.

  2. Zlaté Nexusy s výhodnějším poměrem cena/výkon… Škoda jich…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).