Domů » Bleskovky » Letošní iPhony mají být veselejší než kdy předtím. Na jaké barvy se můžeme těšit?

Letošní iPhony mají být veselejší než kdy předtím. Na jaké barvy se můžeme těšit?

Stříbrná, šedá a zlatá (ve speciální edici ještě červená). To jsou již po několik let oficiální barvy iPhonů, jiné lze získat pouze vložením jablečných telefonů do krytů, které Apple nabízí ve spoustě dalších barev. Letos by ale mohl do některých z nich převléct i telefony samotné.

Podle japonského webu Macotakara má být letošní řada iPhonů dostupná hned v šesti barvách, které se shodují s vybranými barvami kožených krytů pro iPhone X, konkrétně bílá, černá, jarně žlutá, jasně oranžová, elektro modrá a zlatá. Tato zpráva kontrastuje s dřívějším reportem Ming-Chi Kua, podle kterého budou nové iPhony dostupné v šedé, bílé, modré, červené a oranžové.

iPhone X: recenze

Ať je pravda na jedné či druhé straně, vypadá to, že se letos můžeme těšit na veselejší portfolio. Nejbarevnějším iPhonem v historii Apple byl model 5C s polykarbonátovým tělem z roku 2013.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).