Domů » Bleskovky » Letošní iPhony mají být veselejší než kdy předtím. Na jaké barvy se můžeme těšit?

Letošní iPhony mají být veselejší než kdy předtím. Na jaké barvy se můžeme těšit?

Stříbrná, šedá a zlatá (ve speciální edici ještě červená). To jsou již po několik let oficiální barvy iPhonů, jiné lze získat pouze vložením jablečných telefonů do krytů, které Apple nabízí ve spoustě dalších barev. Letos by ale mohl do některých z nich převléct i telefony samotné.

Podle japonského webu Macotakara má být letošní řada iPhonů dostupná hned v šesti barvách, které se shodují s vybranými barvami kožených krytů pro iPhone X, konkrétně bílá, černá, jarně žlutá, jasně oranžová, elektro modrá a zlatá. Tato zpráva kontrastuje s dřívějším reportem Ming-Chi Kua, podle kterého budou nové iPhony dostupné v šedé, bílé, modré, červené a oranžové.

Ať je pravda na jedné či druhé straně, vypadá to, že se letos můžeme těšit na veselejší portfolio. Nejbarevnějším iPhonem v historii Apple byl model 5C s polykarbonátovým tělem z roku 2013.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *