Domů » Bleskovky » Letos bez kompromisů: celá řada Galaxy S20 dostane 120Hz displeje

Letos bez kompromisů: celá řada Galaxy S20 dostane 120Hz displeje

Samsung představí 11. února novou řadu vlajkových smartphonů Galaxy S20 (nebo S11). Tyto telefony zřejmě nebudou šokovat designem, zato mají potěšit kvalitními fotoaparáty a také vylepšenými displeji. Korejský gigant poprvé použije panely s obnovovací frekvencí 120 Hz, což potěší zejména hráče mobilních her. Plynulejší ale budou i samotné animace v systému.

galaxy

O tom, že nové Samsungy dostanou 120Hz panely, informoval server SamMobile na základě informací od velmi spolehlivých zdrojů, uznávaný informátor Ice Universe pak potvrdil, že tento displej dostanou všechny tři chystané varianty včetně té nejlevnější.

Ice Universe se zatím vyhýbá číselnému pojmenování telefonů, neboť dosud není jasné, zda budou spadat do řady S11 nebo S20. Očekávat však můžeme tři modely – základní S20, větší S20+ a ještě větší S20 Ultra.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Uz aby to tady bylo. Nemůžu se dočkat recenzí a testů fotoaparátů.

    • Především se nemůžu dočkat toho, jak pošlou Apple totálně do kopru.

  2. Ten Samsung je ale štedrý ale stále má ten nezmyselne dlhý displej pomaly ako Sony čo je taky hrôza.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).