Domů » Bleskovky » Lenovo údajně připravuje svůj první Moto tablet

Lenovo údajně připravuje svůj první Moto tablet

Společnost Lenovo opustila ve světě smartphonů vlastní značku a věnuje se výhradně produkci telefonů značky Moto. V portfoliu tabletů je Lenovo zatím svojí značce věrné, byť i zde zřejmě dojde ke změnám.

ap_resize

Podle informací serveru Android Police se máme těšit na prémiový 9 – 10palcový tablet Moto, který si v prostředí systému Android vypůjčí některé prvky z tabletů Lenovo. Jedním z nich má být například Productivity mód, který umožňuje připínat často používané aplikace na hlavní panel, podobně jako ve Windows či macOS. Z tohoto místa má být také možné aplikace rychle vypínat. Kdy Lenovo svůj první Moto tablet představí, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ještě nemají zvládnuté pořádně telefony (třeba jako Huawei) a ještě budou zkoušet něco dalšího.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).