Domů » Bleskovky » Legendární MMORPG EVE Online míří na mobily

Legendární MMORPG EVE Online míří na mobily

Ti z vás, kteří si přáli, aby legendární sci-fi MMORPG EVE Online vyšlo na mobilní zařízení, zbystřete. Tvůrci ze studia CCP Games oznámili, že se tak stane 13. srpna. Ponese lehce odlišný název Eve Echoes a bude se nabízet zdarma (přesněji jako free-to-play).

EVE Echoes mobilni hra

Titul bude lákat na obří perzistentní vesmír obsahující přes osm tisíc slunečních soustav. Jelikož jde o sandboxovou MMO hru, hráči si budou moci vybrat svou vlastní cestu z široké nabídky možností, zahrnujících vesmírný průzkum, PvP bitvy až o sto hráčích, PvE režim, těžbu, obchodování, výrobu a propracovanou ekonomiku.

EVE Echoes Gameplay Trailer 2020

Hra vyšla původně v roce 2003 a v roce 2016 studio vydalo free-to-play verzi. I když dnes už není zdaleka tak populární jako dříve, zůstává na poli MMO her stálicí a její hráčská základna stále čítá několik set tisíc hráčů.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments