Lákadlo pro sběratele: korejský operátor začal prodávat 9 let starý iPhone 3GS

Na rok 2009 si každý fanoušek chytrých telefonů jistě vzpomíná – na tiskové konferenci Applu byl představen iPhone 3GS, pro mnohé první použitelný iPhone. Pokud jste ho nevlastnili tehdy, dnes máte možnost jej zakoupit pouze z druhé ruky. Nebo alespoň tak tomu bylo až doposud. Korejský operátor SK Telink se totiž rozhodl pro odvážný krok.

K otevření nového obchodního domu SK Seven, ve kterém prodává především použité telefony, připravil speciální nabídku v podobě nových, nerozbalených, originálních iPhonů 3GS. Ty bude prodávat za pouhých 40 dolarů (cca 850 korun). Nejvíce tento krok ocení sběratelé a nostalgici, jelikož sehnat úplně nový iPhone 3GS za tak nízkou cenu se opravdu příliš často nepoštěstí.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentáře

 1. htcjirka

  No, to by mohlo být pro Uniho jako stvořené.

  • Zase ty prachy jako záložní bez váhání, máš recht.

   • htcjirka

    Ne jako záložní, jako hlavní, abys mohl zahodit TCL a nemusel slintat za výlohami po Apple produktech. Tohle cenově i psychicky dáš..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel