Domů » Bleskovky » Kuriozita roku? Vietnamec si postavil plot ze starých iPhonů

Kuriozita roku? Vietnamec si postavil plot ze starých iPhonů

Velmi kuriózní využití našly staré vyřazené iPhony ve Vietnamu. Tamní majitel domu, pracující v servisním středisku telefonů (pravděpodobně Applu), si z nich totiž postavil plot, přesněji řečeno jimi obložil zídku a sloupy.

Pokud byste si mysleli, že se jedná o makety, mýlili byste se – alespoň podle známého „leakera“ Bena Geskina, který tiktokové video s originálním plotem sdílel na Twitteru, jsou zařízení reálná, jen jsou z nich prý vyndány „vnitřnosti“. Podle všeho jsou jich na plotě stovky a jde o různé modely iPhone 6 ve všech barevných variantách. Chtěli byste mít také takový plot?

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

19 komentářů

 1. Kdyby prodal některé ze zdejších ovcí, ještě by vydělal.

 2. Ještě mu tam chybí stěna z ohnutých iPadů. :D

  • No ze Samsungu nikdo dělat stěnu nebude… víš proč? Protože je každýmu u pr….

  • A kdo by proboha dělal plot že spotřební elektroniky. Ovce i v tom vidí výhodu že taková kravina někoho napadla. Ostatní se jenom smějí z lidské hlouposti

  • To ano, z tvé.

  • Jak to souvisí s komentářem, na který reaguješ? A mimochodem – jakmile se zde objeví článek týkající se Samsungu, tak první přiběhnou BFU tro(t)lové JPP a nějaký čísla (tenhle odpad si snad nikdy nezapamatuju), lukass71 a podobní, je u něj vždy nejvíce komentářů, Samsung je jednička na trhu skoro ve všem, co dělá, ale jinak nikoho nezajímá. Ty srando…:D

  • Byt tebou bych si to proveril, nez tu zacnes tlachat. Poslednich 5 clanku o Samsungu fakt nejakou velkou diskuzi nerozpoutalo. BFU tro(t)le.

  • qam: Je každýmu u pr…, ale přesto ti stál za to, abys ho v komentáři zmínil :D Kde se jen stala chyba.

  • Tak já nejsem BFU, já vím, co Samsung je a hlavně, že ho vyznává zdejší dědek. Ale ví to i BFU? Nebo ho většina z nich má jako nutné zlo aneb „Nechci utrácet/Nemám na iPhone“?

  • Ne, proč by měli chtít iPhone? Když má někdo Samsung, tak ho má proto, že ho chtěl. Kdyby chtěl iPhone, tak si ho koupí. Nejlevnější dostupná zařízení od obou jsou cenou srovnatelná, ta nejdražší také. Takže tady záleží už jen na preferencích.

 3. konecne nasli zmysluplne vyuzitie :D

 4. Kuriozita roku? Ne, Ja bych to oznacil za bizar roku. Zdejsi jablecne deti maji nanejvys nad posteli plakat s Jobsem, ale tohle je o nekolik levelu vys :D

  • jo no :) bizár je lepší označení v tomhle případě. je to fakt nesmysl, co ty lidi dneska neudělají pro pár lajků na tiktoku.

 5. Konečně něco, co dává iPhonům smysl :D

 6. Smyslem techto videi je, aby se komentovali, lajkovali a sdileli, cimz se zvysuje organicky dosah profilu. Zde vidno, ze to spravne zaujalo lidi jak v seniornim veku, tak i ty mlade. Perfektni prace.

 7. Ja tam žádný iPhone nevidim, vidím tam jenom hliníkové zadní části (těla)

 8. Technologický nadšenec, co nepozná ani iphone 6 a jen stupidne opíše článek.. Kvalita..

  • Tady zas někdo neumí číst. V závěru článku máš napsaný, že je to iPhone.

 9. Ty jsou nejspíš všechny jeho. S tou jejich spolehlivostí. :D I když je fakt že se od pětky hodně zvedla.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).