Domů » Bleskovky » Kryty pro iPhone X: budou pasovat i na nový iPhone Xs?

Kryty pro iPhone X: budou pasovat i na nový iPhone Xs?

Vesměs každý rok řeší vlastníci nově představených „jablíček“ obdobné dilema: stojí před záplavou obalů a pouzder určených pro loňské modely a přemýšlí, budou-li pasovat na jejich nový telefon. Jinak tomu není ani letos s premiérou iPhone Xs, který na první pohled vypadá stejně jako loňský iPhone X (recenze).

Apple při představení nových přírůstků do modelové řady iPhone uvedl, že  „Xsko“ má totožné rozměry jako jeho předchůdce. To povětšinou stačí, avšak…

Takhle fotí iPhone Xs: podívejte se na první fotografie

I přes totožné rozměry telefonu se objevil jeden rozdíl, který může výběr pouzdra ztížit – jedná se o rozměry vystouplé čočky fotoaparátu. V našem dřívějším článku jsme vás informovali o zvětšení čočky, které mělo za následek ještě výraznější vyboulení. Ač se jedná o rozdíl v řádech desetin milimetru (rozdíl je přesně 0,37 mm), minimálně u perfektně padnoucích pouzder od samotného Applu to bude znát, naopak neznačková levnější pouzdra by měla bez problémů pasovat i na iPhone Xs.

Hardwarové parametry iPhone Xs
Systém: iOS 12
Rozměry: 143,6 x 70,9 x 7,7 mm, Hmotnost: 177 gramů
Čipset: Apple A12 Bionic, 7nm
RAM: 4 GB, Interní paměť: 64/256/512 GB, Pam. karta:
Displej: OLED, 5,8", Super Retina, 1125 × 2436 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 7 MP, f/2.2
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz), NFC:
, GPS:
, Konektor: Lightning
Baterie: 2658 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.

2 komentářů

  1. Zoulík David

    IPhone X by jsem chtěl protože to nejlepší mobil Já jsem iPhone v životě neměl a všichni ho mají Doufám že si jedná budu moci pořídit

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).