TOPlist

Konkurent BlackBerry slaví úspěch na Kickstarteru. Zaplatil se do několika minut

Qwerty phone Unihertz Titan 2

Skalní příznivci hardwarových klávesnic mohou prostřednictvím kampaně na Kickstarteru podpořit vznik zařízení, které spojuje produktivitu manažerských telefonů od BlackBerry s pohodlím operačního systému Android.

unihertz titan
Konkurent BlackBerry slaví úspěch na Kickstarteru. Má snést hrubší zacházení a nevadí mu ani voda.

Úspěch na Kickstarteru

Nad designem telefonu, který se ukrývá pod názvem Unihertz Titan, se možná leckdo pousměje. To však tomuto zařízení nezabránilo v nečekaném úspěchu. Požadovaných, a poněkud skromných, 100 000 dolarů se totiž vybralo v řádu několika minut. V době psaní článku se částka blížila půl milionu dolarů, a to do konce crowdfundingové kampaně zbývá téměř 28 dní.

Přispěvatelé (bez ohledu na to, kdy se do kampaně zapojí) mají šanci získat telefon s přiléhavým přízviskem Titan se slevou až 120 dolarů (přibližně asi 2 780 korun), což už z tak přijatelné plánované prodejní ceny 359 dolarů (přibližně 8 330 korun) činí skutečně lákavou nabídku. Prvním zákazníkům by se měl telefon dostat do rukou v průběhu letošního prosince.

Unihertz Titan: výbava

Zařízení nabídne operační systém Android ve verzi 9.0 Pie. Váha telefonu se zastavila na 303 gramech při tloušťce téměř 17 milimetrů. Jednou z předních vlastností by měla být ergonomicky navržená fyzická QWERTY klávesnice a ostrý 4,5palcový displej dotykový displej s rozlišením 1400 x 1400 pixelů. Velkým lákadlem je také baterie s astronomickou kapacitou 6000 mAh a nechybí ani konstrukce odolná proti nárazům, prachu či vodě.

https://www.youtube.com/watch?v=3tH6hPE0DY8

Co se týče dalších specifikací, Unihertz Titan nabídne 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměť, neupřesněný osmijádrový procesor, čtečku otisků prstů či odemykání pomocí rozpoznání obličejem.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku