TOPlist

Konečně! První fotky Apple Watch Series 7 ukazují větší displej i klávesnici

apple watch 7 7

Společně s iPhonem 13 (mini), iPhonem 13 Pro (Max) a dvěma novými iPady ukázal Apple na své tradiční podzimní konferenci také chytré hodinky Apple Watch Series 7. Na rozdíl od smartphonů a tabletů byl u hodinek gigant z Cupertina poměrně zdrženlivý, co se týče zahájení prodeje – pouze oznámil, že Apple Watch 7 půjdou do prodeje v průběhu podzimu letošního roku.

Ve facebookové skupině pro nadšence do chytrých hodinek od Applu se objevil příspěvek s reálnými fotografiemi Watch 7. Ačkoli se příspěvek ve skupině již nenachází, jeho autor tvrdí, že nejde o podvrh – údajně totiž pracuje pro operátora, který v současné době hodinky testuje před zahájením prodeje.

apple watch series 7 hands on
Snímek Apple Watch 7 z facebookové skupiny

Na fotografiích lze spatřit hodinky Apple Watch 7 a jako potvrzení má sloužit zobrazení z nabídky Apple ID, které zmiňuje, že se jedná o model Series 7. Ochuzeni nejsme ani o snímek s klávesnicí, která je velkou novinkou nového modelu. Prozatím stále nevíme, kdy Watch Series 7 půjdou do prodeje. Pakliže chce Apple dodržet svůj slib, má na to už jen dva měsíce.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku