Domů » Bleskovky » Konec tajným informacím o iPhonech? Nejuznávanější Apple informátor mění zaměstnání

Konec tajným informacím o iPhonech? Nejuznávanější Apple informátor mění zaměstnání

Získávat informace o chystaných jablečných zařízeních bude složitější. Kromě toho, že Apple neustále zpřísňuje pravidla, aby k žádným únikům nedocházelo, přicházíme o jeden z nejspolehlivějších zdrojů – analytika Ming-Chi Kua z KGI Securites. Ten oznámil svůj konec v této agentuře s tím, že se bude věnovat jiným věcem, které nejsou přímo spjaté se společností Apple.

Ming-Chi Kuo nás v posledních letech zásoboval prognózami, které se povětšinou bezezbytku vyplnily. Loni například částečně představil všechny chystané iPhony sedm měsíců před jejich oficiální premiérou, stejně tak prozradil některé funkce výročního iPhone X, např. revoluční přední kameru se schopností rozpoznávat obličej uživatele ve 3D. V letošním roce zas podle něj máme očekávat tři nové iPhony – nástupce modelu X, větší model X Plus a pak „levný“ iPhone s 6,1″ LCD displejem bez podpory 3D Touch. Všechny tyto informace údajně Kuo získával díky blízkému vztahu s dodavateli Apple.

Vynášet informace z Applu se nevyplácí. Jen loni bylo zatčeno 12 zaměstnanců

S odchodem Ming-Chi Kua z KGI Securities se tak bude firmě z Cupertina lépe dýchat. Je také docela možné, že se v budoucnu opět stanou tiskové konference Apple zajímavější, neboť nebudeme předem vědět, co na nás kalifornský gigant chystá.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Stejně to určitě byly všechno řízené úniky. Osobně bych se nebál, že si Apple nenajde další kanál kudy řízeně pouštět informace.

  2. Dalším, kdo má informace nejen o produktech Applu, je Ben Geskin( viz Instagram) tam poustuje většinu, takže nezoufejte informace budou dále :)! U Geskina v obrázkové podobě ????.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).