Domů » Bleskovky » Koncert Coldplay bude živě vysílán ve virtuální realitě, zdarma ho naladíte i u nás

Koncert Coldplay bude živě vysílán ve virtuální realitě, zdarma ho naladíte i u nás

17. srpna si fanoušci ve více než 50 zemích světa mohou naladit živé vysílání turné „A Head Full of Dreams Tour“ kapely Coldplay z chicagského stadionu Soldier Field ve virtuální realitě prostřednictvím brýlí Samsung Gear VR.

Fanoušci z celého světa se tak přenesou na nejlepší místa na stadionu, aby zažili vystoupení kapely ze zcela nové, pohlcující perspektivy. Živý přenos bude k dispozici na zařízeních Samsung Gear VR na platformě Oculus prostřednictvím služby Samsung VR. Přenos bude možné sledovat i v České republice, a to jak živě (od 3:30 ráno 18. srpna), tak následně po omezenou dobu ze záznamu.


K připojení potřebují zájemci náhlavní soupravu Gear VR s kompatibilním chytrým telefonem, kterým se připojí ke službě Samsung VR.

Recenze Samsung Gear VR: vstupenka do světa virtuální reality

Turné „A Head Full Of Dreams Tour“ kapely Coldplay, produkované společností Live Nation, je podle žebříčku Billboard Boxscore, sestavovaného na základě informací o tržbách za prodané lístky, pátým nejlépe prodávaným turné všech dob. Od prvního koncertu v březnu 2016 zhlédlo turné „A Head Full of Dreams Tour“ více než 5 milionů návštěvníků. Head Full of Dreams je zároveň název sedmého alba skupiny Coldplay, vydaného po albu Ghost Stories, nominovaném na cenu Grammy za rok 2014.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mta
Anonym
mta

Raději bych Aerosmith na Rock in Rio…

Route.66
Uživatel
Route.66

Byl jsem na jejich koncerte pred mesicem v Parizi a musim rict, ze to byla teda uzasna show.

zastavte to šílenství
Anonym
zastavte to šílenství

heh zajímalo by mě kolika lidem se z této srajdy zničilo střední ucho a kolik lidí má problém z rovnováhou a halucinacemi atd ? :p