Domů » Bleskovky » Koncert Coldplay bude živě vysílán ve virtuální realitě, zdarma ho naladíte i u nás

Koncert Coldplay bude živě vysílán ve virtuální realitě, zdarma ho naladíte i u nás

17. srpna si fanoušci ve více než 50 zemích světa mohou naladit živé vysílání turné „A Head Full of Dreams Tour“ kapely Coldplay z chicagského stadionu Soldier Field ve virtuální realitě prostřednictvím brýlí Samsung Gear VR.

Fanoušci z celého světa se tak přenesou na nejlepší místa na stadionu, aby zažili vystoupení kapely ze zcela nové, pohlcující perspektivy. Živý přenos bude k dispozici na zařízeních Samsung Gear VR na platformě Oculus prostřednictvím služby Samsung VR. Přenos bude možné sledovat i v České republice, a to jak živě (od 3:30 ráno 18. srpna), tak následně po omezenou dobu ze záznamu.

K připojení potřebují zájemci náhlavní soupravu Gear VR s kompatibilním chytrým telefonem, kterým se připojí ke službě Samsung VR.

Recenze Samsung Gear VR: vstupenka do světa virtuální reality

Turné „A Head Full Of Dreams Tour“ kapely Coldplay, produkované společností Live Nation, je podle žebříčku Billboard Boxscore, sestavovaného na základě informací o tržbách za prodané lístky, pátým nejlépe prodávaným turné všech dob. Od prvního koncertu v březnu 2016 zhlédlo turné „A Head Full of Dreams Tour“ více než 5 milionů návštěvníků. Head Full of Dreams je zároveň název sedmého alba skupiny Coldplay, vydaného po albu Ghost Stories, nominovaném na cenu Grammy za rok 2014.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. Raději bych Aerosmith na Rock in Rio…

  2. Byl jsem na jejich koncerte pred mesicem v Parizi a musim rict, ze to byla teda uzasna show.

  3. zastavte to šílenství

    heh zajímalo by mě kolika lidem se z této srajdy zničilo střední ucho a kolik lidí má problém z rovnováhou a halucinacemi atd ? :p

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).