Komunita nelení: Galaxy Note7 můžete v GTA V používat jako vražednou zbraň (video)

Samsung bude mít po aféře s vadnými bateriemi ve svém vlajkovém modelu Galaxy Note 7, jež nezřídka vybuchovaly, spoustu práce s napravováním své reputace. Na našem trhu se až příliš horká novinka začne znovu prodávat 28. října, kromě důvěry v tento telefon však mohl Samsung ztratit i důvěru ve svou značku, to však potvrdí či vyvrátí samotný trh. Mezitím se však objevují další legrácky, které pověsti korejského výrobce příliš nepomáhají.

Note-7-and-MacBook

Fanoušci hry Grand Theft Auto V, neboli zkráceně GTA, si nyní mohou stáhnout mód od uživatele HitmanNiko, ve kterém je sticky bomb, neboli nálož, která se přichytí k jakémukoliv předmětu, nahrazena právě telefonem Galaxy Note7. Ten pak můžete ve virtuálním světě použít k odpálení téměř čehokoliv.

Série GTA již od svých prvních dílů sloužila jako jakási satirická reflexe dnešní společnosti, navíc je velmi snadné pro ni programovat obdobné módy, které mohou změnit vzhled původních věcí. Kromě automobilů a dalších dopravních prostředků je možné upravovat k nepoznání i zbraně, čehož využil právě HitmanNiko. Není tedy vyloučené, že se v GTA V objeví při další aféře v mobilním světě i jiný model od jiného výrobce, doufejme však, že se výrobcům podaří předejít podobně nebezpečnému chování jejich produktů.

Návod a potřebné soubory ke stažení naleznete na této stránce.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel