Domů » Bleskovky » Kéž by takhle vypadal iPhone SE 2. Podívejte se na nové obrázky a video

Kéž by takhle vypadal iPhone SE 2. Podívejte se na nové obrázky a video

Apple se chystá na začátku příštího roku představit druhou generaci „levného“ iPhone SE, která bude podle veškerých spekulací designově vycházet z iPhone 8, uvnitř však najdeme modernější výbavu z letošních vrcholových modelů. Předpokládáme, že zvenku k žádným designovým změnám nedojde, server ConceptsiPhone nicméně vytvořil odvážnější rendery.

iphone se 2 3

NepřehlédněteTohle bude hit: vše, co víme o iPhone 2 SE. Prodávat se má za 399 dolarů

iPhone SE 2 s displejem přes celou čelní stranu?

Telefon na obrázcích v sobě kombinuje designové prvky několika iPhonů, čelní strana je však originální. Tělo je evidentně převzato z původního iPhone SE s přísně rovnými boky a kruhovými tlačítky pro změnu hlasitosti. Změna se odehrává na zádech, kde se nachází fotoaparát se dvěma čočkami ve stejném fotomodulu, jako má iPhone 11.

Introducing iPhone SE 2 — Apple

Asi nejodvážnější je čelní strana, kterou tvoří prakticky po celé ploše displej, pouze nahoře je patrná mřížka sluchátka. Pokud má telefon výřez v displeji pro True Depth kamerku, skrývá jej zvolená tapeta. Je však vidět, že se čtečkou otisků prstů v domovském tlačítku autor renderů nepočítá, byť u reálného iPhone SE 2 nepochybně přítomna bude.

Internetem začala kolovat snímky údajně pravého iPhone SE 2, ovšem k nim jsme skeptičtí; nepočítáme s tím, že chystaný telefon dostane tři fotoaparáty, tedy o jeden více než základní iPhone 11.

https://twitter.com/Slashleaks/status/1207663166810918912

iPhone SE 2 by měl být představen zhruba v březnu příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.