Domů » Bleskovky » Kéž by takhle vypadal iPhone SE 2. Podívejte se na nové obrázky a video

Kéž by takhle vypadal iPhone SE 2. Podívejte se na nové obrázky a video

Apple se chystá na začátku příštího roku představit druhou generaci „levného“ iPhone SE, která bude podle veškerých spekulací designově vycházet z iPhone 8, uvnitř však najdeme modernější výbavu z letošních vrcholových modelů. Předpokládáme, že zvenku k žádným designovým změnám nedojde, server ConceptsiPhone nicméně vytvořil odvážnější rendery.

iphone se 2 3

NepřehlédněteTohle bude hit: vše, co víme o iPhone 2 SE. Prodávat se má za 399 dolarů

iPhone SE 2 s displejem přes celou čelní stranu?

Telefon na obrázcích v sobě kombinuje designové prvky několika iPhonů, čelní strana je však originální. Tělo je evidentně převzato z původního iPhone SE s přísně rovnými boky a kruhovými tlačítky pro změnu hlasitosti. Změna se odehrává na zádech, kde se nachází fotoaparát se dvěma čočkami ve stejném fotomodulu, jako má iPhone 11.

Asi nejodvážnější je čelní strana, kterou tvoří prakticky po celé ploše displej, pouze nahoře je patrná mřížka sluchátka. Pokud má telefon výřez v displeji pro True Depth kamerku, skrývá jej zvolená tapeta. Je však vidět, že se čtečkou otisků prstů v domovském tlačítku autor renderů nepočítá, byť u reálného iPhone SE 2 nepochybně přítomna bude.

Internetem začala kolovat snímky údajně pravého iPhone SE 2, ovšem k nim jsme skeptičtí; nepočítáme s tím, že chystaný telefon dostane tři fotoaparáty, tedy o jeden více než základní iPhone 11.

iPhone SE 2 by měl být představen zhruba v březnu příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
FantomasMan
Uživatel
FantomasMan
Offline

Toto je úplna hlúposť. Prečo ? Apple pri iPhone SE2 chce hlavne šetriť. Čiže bude používať len veci ktoré má na „sklade“. Povedané po lopate dizajn iPhone 8, technika : foťák s XR a chip s 12.

Fbio
Anonym
Fbio
Offline

Kravina z několika důvodů.
Model SE byl montován ze starých součástek a nového procesoru
Model SE je cenově dostupnější model než starší kusy
Toto vyrobit by bylo nákladnější než iPhone 11 Pro
Nové SE bude vycházet z iPhonu 8