Domů » Bleskovky » Kevin je opět sám doma. Jeho chytrou domácnost řídí Google

Kevin je opět sám doma. Jeho chytrou domácnost řídí Google

Vánoce bez filmu Sám doma si spousta lidí neumí ani představit. Příběh o opuštěném Kevinovi, který čelí samotě narušené mokrými bandity Marvem a Harrym, nyní přepracoval Google do své vánoční reklamy Home Alone Again with Google Assistant. Hlavní roli obsadil představitel původního Kevina Macaulay Culcin.

Google znovu vytvořil kulisy legendárního domu, který je však nově ovládán Google Assistantem. Ten Kevinovi pomáhá ve spoustě činností – přidá do nákupního seznamu vodu po holení, nastaví upomínku na čištění povlečení, objedná pizzu, vyřídí platbu s jejím poslíčkem pomocí domovní kamery, změní teplotu v domě a v neposlední řadě odežene dodávku se zmíněnými lupiči.

Několik easter eggů navrch

S touto vánoční reklamou také Google do svého asistenta přidal několik easter eggů, stačí se zeptat na některou z následujících otázek:

  • Hey Google, how much do I owe you?
  • Hey Google, did I forget something?
  • Hey Google, the Wet Bandits are here.
  • Hey Google, it’s me Snakes. I got the stuff.
  • Hey Google, I’m the man of the house.

Pokud vám tato porce zábavy nestačila, můžete si pustit Making Of video se zákulisními scénami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Moc pekny ;) koukam ze uz znej neni zase troska to jsem rad

    • Doporučuju se kouknout na seriál Kings. Tam si zahrál (rok 2009, tuším) a předvedl tam fajn výkon. Akorát sehnání toho seriálu byl očistec…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).