Domů » Bleskovky » Kevin je opět sám doma. Jeho chytrou domácnost řídí Google

Kevin je opět sám doma. Jeho chytrou domácnost řídí Google

Vánoce bez filmu Sám doma si spousta lidí neumí ani představit. Příběh o opuštěném Kevinovi, který čelí samotě narušené mokrými bandity Marvem a Harrym, nyní přepracoval Google do své vánoční reklamy Home Alone Again with Google Assistant. Hlavní roli obsadil představitel původního Kevina Macaulay Culcin.

Google znovu vytvořil kulisy legendárního domu, který je však nově ovládán Google Assistantem. Ten Kevinovi pomáhá ve spoustě činností – přidá do nákupního seznamu vodu po holení, nastaví upomínku na čištění povlečení, objedná pizzu, vyřídí platbu s jejím poslíčkem pomocí domovní kamery, změní teplotu v domě a v neposlední řadě odežene dodávku se zmíněnými lupiči.

Několik easter eggů navrch

S touto vánoční reklamou také Google do svého asistenta přidal několik easter eggů, stačí se zeptat na některou z následujících otázek:

  • Hey Google, how much do I owe you?
  • Hey Google, did I forget something?
  • Hey Google, the Wet Bandits are here.
  • Hey Google, it’s me Snakes. I got the stuff.
  • Hey Google, I’m the man of the house.

Pokud vám tato porce zábavy nestačila, můžete si pustit Making Of video se zákulisními scénami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments