Kdepak asi Samsung bere inspiraci? Levný Galaxy A23e má vypadat jako iPhone

Samsung Galaxy A23e 2022

V nižší střední třídě korejského Samsungu je v poslední době docela živo. Po úspěšném modelu Galaxy A23 ze začátku letošního roku se začalo spekulovat o příchodu varianty s podporou sítí 5. generace. Nyní se na scéně objevil zcela nový model s označením Galaxy A23e, který je údajně určen především pro rozvojové trhy a svým vzhledem nápadně připomíná například starší iPhone.

Nyní se na serveru Pricebaba objevily rendery, na kterých chystané zařízení pózuje v celé své kráse. Opět by mělo mít polykarbonátové tělo, přičemž přední straně dominuje displej s poměrně tlustými rámečky a kapkovitým výřezem pro selfie kameru. Největší rozruch ale vzbudila zadní strana, která příliš nesouzní s aktuálním designovým jazykem Samsungu. Místo několika fotoaparátů v mírně vystouplém hrbu dostane Galaxy A23e pravděpodobně pouze jeden fotoaparát s přisvětlovací diodou.Galaxy A23Nepřehlédněte

Certifikace potvrdila Samsung A23 5G. Dostane výkonný čipset a energie na rozdávání

Na jednu stanu musíme ocenit, že Samsung do chystané novinky nejspíše nenasadí zcela zbytečnou dvojici makro/bokeh, na druhou si mohl s designem přeci jen dát o trochu více práce. Z barevných variant bude nejspíše smartphone k dispozici v černé, bílé a světle modré, přičemž detailnější specifikace, cena či dostupnost na evropských trzích nejsou v tuto chvíli známy. V případě Indie se ovšem spekuluje o ceně 25 tisíc rupií (cca 2 tisíce Kč s DPH).

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku