Sledujte nás na YouTube

Kancelářský balík Office pro iPad by měl být představen už příští týden

Není žádným tajemstvím, že Microsoft usilovně pracuje na kancelářském balíku Office pro iPad a vypadá to, že jeho vydání je na spadnutí – je možné, že se dočkáme už příští týden. Microsoft si totiž na 27. března v San Franciscu naplánoval tiskovou konferenci, kde bychom se mohli dočkat právě uvedení balíku Office pro tablety iPad. S totou informací přišla Mary Jo Foley, uznávaná novinářka, která se specializuje na produkty redmondského giganta.

   
Ilustrační obrázek

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *