Domů » Bleskovky » K předobjednávce Huawei Mate 10 Pro dostanete zdarma kameru v hodnotě 4 899 Kč

K předobjednávce Huawei Mate 10 Pro dostanete zdarma kameru v hodnotě 4 899 Kč

Značka Huawei spustila u vybraných partnerů předobjednávky nejnovějšího modelu Huawei Mate 10 Pro (první dojmy). Smartphone je dostupný v předprodeji za doporučenou cenu 20 999 Kč včetně DPH. V rámci předobjednávek, které potrvají do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob), dostanou zákazníci speciální 360 EnVizion kameru v hodnotě 4 899 Kč zcela zdarma.

Huawei Mate 10 Pro již v redakci testujeme druhým týdnem a v následujících dnech se můžete těšit na podrobnou recenzi a videopohled.

Huawei Mate 10 Pro: první dojmy z Mnichova

Tip ke čtení: Jak fotí Huawei Mate 10 Pro? Dokonalé snímky ve dne i v noci + srovnání s DSLR

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. tohle je hodně zajímavá akce. skvěle vybavenej telefon za 21 litrů, k tomu ta kamerka. Slušná konkurence pro Galaxy S8.

    • Včera jsem se na něj díval v Electrowordu. Skvělá konstrukce, i displej. K dokonalosti chybí málo…..škoda že displej nemá Always ON. Zatím nejhezčí telefon od Huawei. Battery life endurance rating 96h je naprosto skvělý.

    • Jj, málo. LCD, čtečka vpředu, ovl. mimo displej… Oh wait.

    • LCD :-) Fakt se musim smát….je sice pravda, že tady nevyužili plného potenciálu OLED displeje, ale i tak je to pořád lepší pastva pro oči, než zastaralé LCD. Čtečka zepředu ano, ale lepší nějaká čtečka, než žádná.

  2. Nič není zadarmo ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).