Domů » Bleskovky » Ježek Sonic se řítí na mobily. Nová hra vznikne na motivy olympiády v Tokiu

Ježek Sonic se řítí na mobily. Nová hra vznikne na motivy olympiády v Tokiu

Už za několik dní se bude po plátnech českých kinosálů prohánět oblíbený Ježek Sonic. Tím však dobrodružství rychlonohé postavičky rozhodně nekončí, 7. května totiž vtrhne také na obrazovky mobilních telefonů s operačními systémy iOS a Android, a to při příležitosti blížících se Letních olympijských her v Tokiu.

Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020™

Titul, příznačně nazvaný Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020, nabídne patnáct různorodých olympijských disciplín, kterých se hráči zúčastní v kůži známých postav z oblíbených videoher. Nečekejte však, že půjde o obyčejný soubor sportovních klání, v nichž se místo atletů prohánějí animované postavičky. Hrdinové totiž musí v rámci příběhu soupeřit s Doktorem Eggmanem a jeho poskoky, kteří obsadili japonské hlavní město.

Sonic si vyzkouší stolní tenis i lukostřelbu

Co se týče jednotlivých disciplín, na hráče čeká běh na 100 metrů, běh na 400 metrů překážek, hod oštěpem, lukostřelba, karate, potápění, střelba, sportovní lezení, šerm, trampolína, vrh kladivem, stolní tenis, skok do dálky, BMX a badminton.

Hra vychází 7. května na telefony s operačními systémy Android a iOS, v obchodě Google Play si ji můžete už nyní předběžně zaregistrovat. Titul bude dostupný zdarma, avšak mikrotransakcím se bohužel nevyhneme.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments