Domů » Bleskovky » Jelly Band: Vytvořte si vlastní hudební skupinu s bláznivými postavičkami (tip na hru)

Jelly Band: Vytvořte si vlastní hudební skupinu s bláznivými postavičkami (tip na hru)

Většina z vás určitě bude mobilní hudební hry znát. Sice většinou nemají žádný příběh ani úkoly, ale přesto hráče zabaví. A to je přesně případ hry Jelly Band, která mě zaujala na první pohled. Na titulu pracovalo stejné studio jako u nedávno testovaného Can Knockdown 3 a opět se jedná o vysoce návykovou záležitost, která pohltí každého a nedovolí vám ji jen tak vypnout, protože nádherné animované grafice a roztomilým nestvůrkám zkrátka neodoláte.

Princip je přitom maximálně jednoduchý. Jakmile Jelly Band spustíte, vyberete si mezi první a druhou fází hry; s klidem mohu napsat, že při výběru druhé fáze se kromě prostředí a toho, že dostanete na výběr více postaviček, nic jiného nezmění.

Jelly Band The Whoop

Nyní může začít ta pravá zábava. Pokud například přesunete světle modrého bubeníka na jednu z předních příček, bude tón bubnování vyšší než kdyby byl na příčce poslední. Takhle to funguje ze všemi. Chcete skupinu, kde budou hrát trumpetisti s flétnistou? Není problém, máte otevřené možnosti. Stačí jen trocha kreativity. K ovládání hry si vystačíte s jedním prstem, který, když se do hry řádně zaposloucháte, bude po displeji klouzat jedna báseň, protože budete chtít měnit členy skupiny každých pár sekund. A vedlejším efektem hraní je fakt, že vám vesele se pohybující a hrající postavičky téměř vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jelly Band je dostupný zdarma na Google Play pro mobily s operačním systémem Android. V případě iOS si připravte 20 Kč. Pro Windows Phone titul zatím dostupný není. S Jelly Bandem rovněž potěšíte své ratolesti, které skládání vlastních tónů určitě bude bavit.

Dominik Blatoň

Nadšenec do psaní, elektroniky a moderních technologií obecně. Milovník Androidu a ladných křivek mobilních telefonů. Působím také jako herní fanatik. Ve volném čase se zabývám koníčky jako fitness, turistika, cestování, jízda na kole, hudba, fotografování a grafika.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).