Domů » Bleskovky » Je libo červený iPhone 8? Apple odhalil novou variantu

Je libo červený iPhone 8? Apple odhalil novou variantu

Apple před několika okamžiky oficiálně představil speciální červenou edici iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Jedná se o (PRODUCT)RED sérii, do které spadají produkty, jejichž nákupem přispíváte na programy proti šíření AIDS. Apple se na webu chlubí tím, že prodejem všech produktů z této série už vybral přes 160 milionů dolarů (cca 3,3 miliardy Kč).

Červený iPhone X zatím v nedohlednu

Spekulovalo se také o tom, zda se nedočkáme iPhone X v červené barvě, ale nakonec se tak nestalo. U nových iPhonů 8 z RED série jsou kompletně červená záda a boky, přední strana pak zůstala černá (předchozí edice měla přední stranu bílou).

iPhone 8 Plus v (PRODUCT)RED edici
iPhone 8 Plus v (PRODUCT)RED edici

iPhone 8 a iPhone 8 Plus v červené barvě můžete v České republice objednávat od zítřejšího dne, expedice objednávek by měla být okamžitá. Oficiální české ceny zatím zveřejněny nebyly, na webu Apple.cz by se měly objevit úderem půlnoci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments