Domů » Bleskovky » Je libo červený iPhone 8? Apple odhalil novou variantu

Je libo červený iPhone 8? Apple odhalil novou variantu

Apple před několika okamžiky oficiálně představil speciální červenou edici iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Jedná se o (PRODUCT)RED sérii, do které spadají produkty, jejichž nákupem přispíváte na programy proti šíření AIDS. Apple se na webu chlubí tím, že prodejem všech produktů z této série už vybral přes 160 milionů dolarů (cca 3,3 miliardy Kč).

Červený iPhone X zatím v nedohlednu

Spekulovalo se také o tom, zda se nedočkáme iPhone X v červené barvě, ale nakonec se tak nestalo. U nových iPhonů 8 z RED série jsou kompletně červená záda a boky, přední strana pak zůstala černá (předchozí edice měla přední stranu bílou).

iPhone 8 Plus v (PRODUCT)RED edici
iPhone 8 Plus v (PRODUCT)RED edici

iPhone 8 a iPhone 8 Plus v červené barvě můžete v České republice objednávat od zítřejšího dne, expedice objednávek by měla být okamžitá. Oficiální české ceny zatím zveřejněny nebyly, na webu Apple.cz by se měly objevit úderem půlnoci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Marek Stibor

  Už neví jak by zvedli skomírající prodeje “X“ ????

  • Product red je u Applu každoroční záležitostí, chtělo by to budíček, Marku (proč mám pocit, že Studničko).

  • Chlapec ze sebe udělal trochu blbečka no:)

  • Marek Stibor

   Milí anonymní diskutéršťí hrdinové , kteří jste jako pijavice u každého článku o Ohryzku blbečky že sebe děláte hlavně Vy a já se bavím tím jak nemáte nic jiného na práci. ???? Ten kdo se o to trochu zajímá, ví že je každý rok ????

 2. Černá přední strana vypadá dost dobře, imho líp než loňská bílá.

 3. Marek Studnicka

  Uživateli lololol,vůbec jsem se tady k tomuto tématu nevyjadřoval,jedinej blb seš tady Ty,přestan napadat někoho,kdo Tě neoslovil jedinou urážko na Tvou osobu

  • Marek Stibor

   To jsou Ti neohrožení fanoušci Apple, kteří neumí nic jiného než napadat a urážet…. Pochopitelně jen za klávesnici ????

  • Což nám oznamuje neregistrovaný schizofrenik, který se úplně stejně schovává za klávesnicí. Patetické..

 4. Marek Stibor

  Skylark : Pokud Ti to udělá dobře na iOhryzeček který máš v trenýrkách, tak jsem se zaregistroval ???? A vzrušený jsi tak možná Ty, já určitě ne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).