K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Aplikace Jdeš na pivo nabídne tipy a ukáže cestu k oblíbeným restauracím

Aplikace Jdeš na pivo nabídne tipy a ukáže cestu k oblíbeným restauracím

Plzeňský Prazdroj tento týden spustil mobilní aplikaci s navigací do hospod a restaurací s názvem Jdeš na pivo. Dostupná je zdarma pro telefony s operačním systémem Android i pro iPhony. Nabízí nejen vyhledávání hospod, ale také možnost rezervovat si stůl nebo podrobné filtrování podle pivních značek, nabízených služeb či hodnocení zákazníků.

Jdes na pivo aplikace

Aplikace aktuálně sdružuje zhruba deset tisíc restaurací a hospod v celé České republice, které nabízejí některé z piv a nápojů Plzeňského Prazdroje, a vyniká tím, jak detailní informace o jednotlivých provozovnách milovníkům piv i dalším zákazníkům poskytuje. Hospody lze vyhledávat nejen podle jména, lokality a značky prodávaného piva, ale i dalších kritérií.

Jdeš na pivo
Jdeš na pivo

Aplikace nejen pro ty, kterým chutná pivo

Mapová část aplikace rozlišuje mezi jednotlivými typy provozoven – speciálními ikonkami jsou vyznačené tankovny nebo konceptové hospody jako Radegastovny, Kozlovny, Srdcovky, Plzeňky a další. U každé hospody jsou detailní informace o nabízených službách, kontaktní telefon nebo proklik na její webové stránky.

Jdes na pivo aplikace 2

„Je to jedna z mnoha našich aktivit, jak podporujeme tuzemské hospody a restaurace. Hospodským tím vlastně nabízíme bezplatnou možnost prezentace a snažíme se k nim navigovat další zákazníky. Věříme, že i oni novou aplikaci ocení,“ komentuje Tomáš Mráz. V sekci novinky pak uživatelé najdou informace o aktuálním pivu nabízeném v programu Volba sládků nebo aktuality z Prazdroje.

Webová verze služby Jdeš na pivo
Webová verze služby Jdeš na pivo

Aplikace, kterou pro Plzeňský Prazdroj vyvinula agentura Brackets, funguje nejen na chytrých mobilech, ale i na webové stránce jdesnapivo.cz. Plzeňský Prazdroj počítá s tím, že do ní bude zařazovat další hospody v Česku. „Prozatím v ní chybí sezónní provozovny, do budoucna bychom ale i lyžařům, cyklistům či vodákům chtěli nabídnout přehled hospůdek, které bývají otevřené jen na část roku,“ dodává Tomáš Mráz. Kromě toho uživatelé v aplikaci již brzy najdou soutěže a další vychytávky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Jistě fajnova aplikace a pro nektere uzitecna.
    Když už já jdu s přítelkyní, přáteli nebo s někym z práce či rodiny, posedět a probrat všední věci, mám to své a telefon nechávám i doma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *