Jaromír Jágr inspiruje: nová tvář Huawei vesele tweetuje ze svého iPhonu (oživeno)

Společnost Huawei by si měla lépe hlídat své ambasadory. Před dvěma lety se stal tváří značky Jaromír Jágr, a krátce poté na sociální sítě zavěsil fotografii z fitcentra, na níž v ruce drží iPhone. Jablečný telefon se stal osudným i modelce a herečce Gal Gadot, která je aktuální globální tváří značky Huawei.

„Say hello to my new mate“ …iPhone :-)
„Say hello to my new mate“ …iPhone :-)

Slavnou herečku prozradila aplikace Twitter pro iPhone, skrze kterou nahrála na síť své propagační video smartphonu Huawei Mate 10 Pro. Nutno podotknout, že Jaromír Jágr ani Gal Gadot nejsou zdaleka jediní „hříšníci“ v propagování mobilních značek. Kamil Bartošek alias Kazma jako ambasador Huawei příliš dlouho nevydržel s modelem Mate 10 Pro (poznáte, jaký smartphone používá v posledním videu?), stejně tak v rukou Leoše Mareše nenajdete Samsung Galaxy S9. Asi je zbytečné pokládat hádanku, jaký telefon používají.

Jaromír Jágr byl tváří značky Huawei v roce 2016, nicméně tahle fotka „provařila“, že souběžně používá také iPhone
Jaromír Jágr byl tváří značky Huawei v roce 2016, nicméně tahle fotka „provařila“, že souběžně používá také iPhone

Aktualizováno 8. května: Herečka zablokovala slavného technologického YouTubera

Byl to právě Marques Brownlee (MKBHD), který upozornil na vtipný promo tweet Huawei herečky Gal Gadot odeslaný z iPhonu. Marques patří mezi nejlepší technologické YouTubery světa (sleduje ho přes 6 milionů uživatelů), nicméně Gal Gadot zřejmě neunesla tíhu kritiky a na Twitteru si jeho účet kompletně zablokovala. To rozhodně nepovažujeme za příliš šťastné řešení celé situace.

 

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku