Domů » Bleskovky » V jakých barvách se ukáže budoucí vlajková loď Samsungu? Žádný odvaz nečekejte

V jakých barvách se ukáže budoucí vlajková loď Samsungu? Žádný odvaz nečekejte

Ačkoli je korejská společnost Samsung tajnůstkářská ohledně podoby svých budoucích vlajkových lodí S9 a S9+, ne všichni dodržují mlčení tak důsledně. Výrobce příslušenství Poetic odhalil renderované obrázky Galaxy S9+ s ochrannými kryty, které naznačují dvě barevné varianty – šedou a stříbrnou.

I když jsou tyto dvě barevné varianty velmi pravděpodobné, je stále možnost, že Poetic hraje na jistotu a barevné odstíny pouze tipuje. Na renderech se objevuje pravděpodobně Galaxy S9+, u kterého se spekuluje, že jako jediný dostane duální fotoaparát. Na finální podobu si budeme muset počkat ještě měsíc, než v předvečer MWC Samsung své lodě představí.

Designově bude řada Galaxy S9 podobná loňské generaci, pouze rámečky okolo displeje budou ještě o něco málo tenčí a čtečka otisků prstů na zadní straně dostane lepší umístění. Podle informací @evleaks zahájí Samsung předobjednávky smartphonů Galaxy S9 a S9+ 1. března, prodej by se měl rozběhnout 16. března.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).