Domů » Bleskovky » Jako na Pixelu: Stáhněte si systémovou tapetu z novinek od Googlu

Jako na Pixelu: Stáhněte si systémovou tapetu z novinek od Googlu

Líbí se vám výchozí tapeta z nových referenčních smartphonů systému Android 7.0? Nyní si pozadí z Pixelů můžete stáhnout i do svého smartphonu. Tapetu vyextrahovala komunita na Xda-developers z uniklých ROM, které se včera objevily na internetu. V původním rozlišení si ji můžete stáhnout zde.

Pixel
Výchozí tapetu z nových Pixelů nyní můžete mít i ve svém smartphonu

Google Pixel s 5″ Full HD displejem i větší Pixel XL s 5,5″ Quad HD panelem se na českém trhu začnou prodávat v průběhu listopadu, do nabídky je zařadil internetový obchod Alza.cz. Ceny ale tentokrát Google nastavil hodně vysoko.

Pixel (5″) Pixel XL (5,5″)
32 GB 20 690 Kč (20 500 Kč) 24 490 Kč (24 300 Kč)
128 GB 23 690 (23 500 Kč) 27 490 Kč (27 300 Kč)
Tip: Kompletní hardwarové parametry modelů Pixel XL a Pixel najdete v našem katalogu

Jak fotí nové Pixely? Podívejte se na první sadu fotografií

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Tyhle tapety jsou skvělé moc pěkné na MM 6 je pár podobných ale přečíst na tom texty pod ikonama je mizérie,idealni je pozadí jedné, či dvou barev, na lockscreen ale super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).