Domů » Bleskovky » Jak se vyrábí zlaté AirPody? Mistrovská práce klenotníka vás dostane

Jak se vyrábí zlaté AirPody? Mistrovská práce klenotníka vás dostane

Pablo Cimadevila, velmi zručný klenotník a YouTuber, vydal video, v němž ukazuje fascinující výrobu sluchátek AirPods z 18karátového zlata. Nejedná se přitom o pouhou povrchovou úpravu. Cimadevila sluchátka rozložil a vyrobil vlastní odlitek. Výsledkem náročného výrobního procesu jsou plně funkční AirPody kompletně ze zlata.


Jedenáctiminutové video nabízí jedinečný vhled do výroby luxusního příslušenství, a to od rozebrání sluchátek bez sebemenšího náznaku poškození přes tvorbu vlastního odlitku až po roztavení zlata a zakomponování i těch nejdrobnějších detailů. Pablo svá sluchátka pojmenoval „AirGolds“. Pokud byste si je chtěli pořídit, máte, bohužel, smůlu – nejsou totiž na prodej.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentáře

  1. Pastor (neregistrovaný)

    Tak tady jablečná metafora ‚nalesteny prd v pozlacenem kabatku‘ dostává reálnou podobu.:D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *