Domů » Bleskovky » Jak (ne)nahradit chybějící 3,5mm jack u iPhonu 7? (video)

Jak (ne)nahradit chybějící 3,5mm jack u iPhonu 7? (video)

Nikdo není dokonalý, a tak i člověka čas od času napadne opravdu hloupý nápad. Z frustrace, že nový iPhone 7 přišel na trh bez 3,5mm jacku na sluchátka, se mnozí snaží přijít na způsob, jak jej do telefonu přece jen dostat. A jak jinak se dostat do útrob jablečné vlajkové lodi než vrtačkou?

Ano, jak tušíte, je to přesně to, co udělal uživatel vystupující na YouTube pod přezdívkou TechRax. Jedná se samozřejmě o vtip, zdá se však, že někteří diváci jej tak úplně nepochopili a pokusili se toto řešení napodobit. V komentářích si pak vylili zlost, že telefon po vyvrtání díry přestal fungovat. Doufejme, že i tito komentující si dělají legraci a nikoho z nich nenapadlo do telefonu opravdu vrtat. Indicií, že postup příliš nefunguje, mohlo být i to, že ve videu se po zastrčení sluchátek do vyvrtané díry zvuk stále ozývá z hlasitých reproduktorů.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
80 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments