Domů » Bleskovky » Jak nahrává video Samsung Galaxy Nexus?

Jak nahrává video Samsung Galaxy Nexus?

Profesionální fotograf a fanoušek systému Android Romain Guy dostal za úkol vytvořit videoklip natočený nedávno představeným smartphonem Samsung Galaxy Nexus. O tom, jak se mu to povedlo, se můžete přesvědčit z přiloženého videa (doporučujeme přepnout do fullHD rozlišení a režimu celé obrazovky). Záznam pochází z pláže Rockaway v Kalifornii. V klipu najdeme i ukázku time-lapse videa, které Android 4.0 umí pořizovat.

Přidáváme také video od redaktorů ze serveru Engadget, které pořídili krátce po představení přímo v Hong Kongu na výstavišti Expo Drive.

Samsung Galaxy Nexus 1080p Sample Video

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Oproti IP 4S mi to příjde celkem nevýrazné. Pořád je vidět, že to je natáčené telefonem, třeba to zaostření ze světle a na tmu trvá až příliš dlouho..

  2. Ja myslím, že je to porovnateľné, video je pomerne kvalitné. V dnešnej dobe asi fakt lacné kompakty nemajú žiadny zmysel, ak má človek takýto smartphone, takmer plne ho zastúpi, problém je akurát absencia optického zoomu.

  3. oproti fotoaparátu v Galaxy S2 (čo je myslím rovnaký snímač ako iP 4S) je to slabšie…nechápem prečo pri tej cene čo Galaxy Nexus stojí tam nieje jak fotoaparát tak procesor z Galaxy S2 ak to vyrábal Samsung (a telefón praktický predáva on)

  4. Martin (neregistrovaný)

    Bože kterej debil to točil. To jsme toho viděli, ani chvilka klidného záběru aby bylo vidět jak vlastně ten telefon natáčí :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).