Sledujte nás na YouTube

Jak nahrává video Samsung Galaxy Nexus?

Profesionální fotograf a fanoušek systému Android Romain Guy dostal za úkol vytvořit videoklip natočený nedávno představeným smartphonem Samsung Galaxy Nexus. O tom, jak se mu to povedlo, se můžete přesvědčit z přiloženého videa (doporučujeme přepnout do fullHD rozlišení a režimu celé obrazovky). Záznam pochází z pláže Rockaway v Kalifornii. V klipu najdeme i ukázku time-lapse videa, které Android 4.0 umí pořizovat.

Přidáváme také video od redaktorů ze serveru Engadget, které pořídili krátce po představení přímo v Hong Kongu na výstavišti Expo Drive.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Daidalos (neregistrovaný)

  Oproti IP 4S mi to příjde celkem nevýrazné. Pořád je vidět, že to je natáčené telefonem, třeba to zaostření ze světle a na tmu trvá až příliš dlouho..

 2. silent64sk (neregistrovaný)

  Ja myslím, že je to porovnateľné, video je pomerne kvalitné. V dnešnej dobe asi fakt lacné kompakty nemajú žiadny zmysel, ak má človek takýto smartphone, takmer plne ho zastúpi, problém je akurát absencia optického zoomu.

 3. mino (neregistrovaný)

  oproti fotoaparátu v Galaxy S2 (čo je myslím rovnaký snímač ako iP 4S) je to slabšie…nechápem prečo pri tej cene čo Galaxy Nexus stojí tam nieje jak fotoaparát tak procesor z Galaxy S2 ak to vyrábal Samsung (a telefón praktický predáva on)

 4. Martin (neregistrovaný)

  Bože kterej debil to točil. To jsme toho viděli, ani chvilka klidného záběru aby bylo vidět jak vlastně ten telefon natáčí :-(

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *