Sledujte nás na YouTube

Jak na převod playlistů mezi Spotify, Google Music, Apple Music, iTunes, Deezer a YouTube?

Pokud používáte několik hudebních služeb, případně své seznamy chcete zmigrovat například ze Spotify na Apple Music či Google Music, máme pro vás tip na skvělé aplikace pro Android & iOS, které všechnu práci udělá za vás.

Začneme nejprve nástrojem 25 Most Played, který aktuálně podporuje převod playlistů mezi službami Spotify, Apple Music, YouTube a iTunes. Dostupný je však pouze na platformu iOS.

O něco pokročilejší je služba STAMP, která nabízí aplikaci jak pro Android a iOS, tak také pro Windows & Mac. Podporuje také větší množství služeb – kromě Spotify a Apple Music je to i Google Music, Deezer, Rdio či u nás nepříliš známý Tidal. Bezplatná verze STAMPU však nabízí převod pouze jednoho playlistu či 10 skladeb na jednu session. Pokud máte větší množství hudby a nechcete ztrácet čast postupným importem, vyplatí se zakoupit premium licenci za 8,99 eur.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Jinými slovy, všechny ty služby používají vendor lock, přitom by se zdálo dle četných komentářů, že jen Apple je tam ten špatný :-)

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *