Jak na převod playlistů mezi Spotify, Google Music, Apple Music, iTunes, Deezer a YouTube?

Pokud používáte několik hudebních služeb, případně své seznamy chcete zmigrovat například ze Spotify na Apple Music či Google Music, máme pro vás tip na skvělé aplikace pro Android & iOS, které všechnu práci udělá za vás.

Začneme nejprve nástrojem 25 Most Played, který aktuálně podporuje převod playlistů mezi službami Spotify, Apple Music, YouTube a iTunes. Dostupný je však pouze na platformu iOS.

The Playlist Network
The Playlist Network
Cena: zdarma
  • The Playlist Network Screenshot
  • The Playlist Network Screenshot
  • The Playlist Network Screenshot
  • The Playlist Network Screenshot
  • The Playlist Network Screenshot

O něco pokročilejší je služba STAMP, která nabízí aplikaci jak pro Android a iOS, tak také pro Windows & Mac. Podporuje také větší množství služeb – kromě Spotify a Apple Music je to i Google Music, Deezer, Rdio či u nás nepříliš známý Tidal. Bezplatná verze STAMPU však nabízí převod pouze jednoho playlistu či 10 skladeb na jednu session. Pokud máte větší množství hudby a nechcete ztrácet čast postupným importem, vyplatí se zakoupit premium licenci za 8,99 eur.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Jinými slovy, všechny ty služby používají vendor lock, přitom by se zdálo dle četných komentářů, že jen Apple je tam ten špatný :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel