Domů » Bleskovky » Jak na převod playlistů mezi Spotify, Google Music, Apple Music, iTunes, Deezer a YouTube?

Jak na převod playlistů mezi Spotify, Google Music, Apple Music, iTunes, Deezer a YouTube?

Pokud používáte několik hudebních služeb, případně své seznamy chcete zmigrovat například ze Spotify na Apple Music či Google Music, máme pro vás tip na skvělé aplikace pro Android & iOS, které všechnu práci udělá za vás.

Začneme nejprve nástrojem 25 Most Played, který aktuálně podporuje převod playlistů mezi službami Spotify, Apple Music, YouTube a iTunes. Dostupný je však pouze na platformu iOS.

‎The Playlist Network
‎The Playlist Network

O něco pokročilejší je služba STAMP, která nabízí aplikaci jak pro Android a iOS, tak také pro Windows & Mac. Podporuje také větší množství služeb – kromě Spotify a Apple Music je to i Google Music, Deezer, Rdio či u nás nepříliš známý Tidal. Bezplatná verze STAMPU však nabízí převod pouze jednoho playlistu či 10 skladeb na jednu session. Pokud máte větší množství hudby a nechcete ztrácet čast postupným importem, vyplatí se zakoupit premium licenci za 8,99 eur.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Jinými slovy, všechny ty služby používají vendor lock, přitom by se zdálo dle četných komentářů, že jen Apple je tam ten špatný :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).