Jak by vypadal iPhone SE 2 s výřezem v displeji? Podívejte se na detailní rendery

Apple po dvou letech zřejmě představí druhou generaci svého malého, ale výkonného iPhonu SE. Pokud se vyplní všechny dosavadní prognózy, bude mít novinka prakticky stejné rozměry i design původního modelu. Největší změnou má být výměna kovových zad za sklo, což by umožňovalo integraci bezdrátového dobíjení. Designér Benjamin Geskin se dostal k údajným 3D CAD schématům iPhone SE 2, a na jejich základě vytvořil následující rendery.

Nutno podoktnout, že při jejich tvorbě hodně popustil uzdu své vlastní fantazie, neboť takřka celou přední stranu telefonu vyplnil displejem, který stejně jako u iPhone X narušuje pouze výřez v horní straně.

Sám Geskin v následném tweetu uvádí, že iPhonu SE 2 s výřezem v displeji ani trochu nevěří, spíše se dočkáme stejného řešení se 4″ panelem, širokými rámečky a domovským tlačítkem se čtečkou otisků prstů.

Kompaktní pětipalec by určitě vzbudil zájem

Nutno však podotknout, že spousta lidí by Applu za takovýto telefon utrhla ruce – při rozměrech 123,8 × 58,6 mm by bylo možné při zohlednění tloušťky rámečků dostat do telefonu přibližně pětipalcový displej. Tato verze iPhone SE 2 by se nám rozhodně velmi líbila.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku