Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Jailbreak pro iOS 8.1.1 a 8.2 uvolněn, přesto nad ním zůstává řada otazníků

Jailbreak pro iOS 8.1.1 a 8.2 uvolněn, přesto nad ním zůstává řada otazníků

I když se v posledních letech možnost jailbreaku stává spíše lehkým vylepšením, s každou novou verzí toto téma alespoň na chvíli vyvstane. Nyní vychází jailbreak na poslední oficiální verzi iOS 8.1.1 a na její betu 8.2. Ti, co se vyznají v oboru, ale zůstávají skeptičtí. Autorem je totiž TaiG, jehož jailbreak pro iOS 7 obsahoval obchod s kradenými aplikacemi a byl záhy odstraněn.

 

Doporučením tedy je počkat pár dní, až bude situace ohledně nové verze jasnější a postup bude vyzkoušený a ověřený. Navíc zatím je možné provést tento jailbreak pouze na počítačích s Windows, což by mohlo být překážkou pro některé uživatele jablečných produktů. Pokud vás ale zmíňované informace neodradily a toužíte po co nejzasším jailbreaknutím svého iPhonu/iPadu/iPodu co nedjříve, můžete stahovat zde. Mějte na paměti, ze vše provádíte na vlastní nebezpečí.

Jakub Palata

8 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Co se setkávám s lidmi užívající iOS, poměrně svorně říkají, že důvody k jailbreaku v zásadě už ani není. Už to je to spíše opravdu ze specifických důvodů.

  Jaký to kontrast s Androidem, kde důvody k Rootu naopak přibývají:), no spíše :((

  • havros (neregistrovaný)

   Jaky mas duvod k rootu na Androidu?

  • Lukas Kosik (neregistrovaný)

   Ale prosím tě, to se říkalo pořád, že nejsou důvody. Tyhle řeči mi přijdou, jako tvrdit, že je zbytečné přecházet každý rok na novou verzi iOS. Stejně, jako v iOS přibývají léty nové funkce, tak se stále vylepšují i tweaky pro Jailbreak. Spousta již základních a nejvíce používaných funkcí v Jailbreaku, iOS stále neobsahuje. Jestli je to často komplikované? Ano. Ale to je jiný příběh. A navíc si myslím, že jak člověk věkem získává jiné zájmy, přestává ho prostě bavit se hodiny hrabat v telefonu.

  • uni (neregistrovaný)

   havros (neregistrovaný): Především zajištění jakékoli základní práce na pam. kartě. V závěsu je odstranění nesmyslů (aplikací) ze systému. No a pak bezpečnost. Nějaké to lepší ovládání HW prostředků se také hodí.

  • uni (neregistrovaný)

   havros (neregistrovaný): Příklad z praxe, máš Lenovo K920, velké pádlo, hodí se ti nějaký režim zmenšení obrazovky. Lenovo to má pomoci „C“ gesta z kraje obrazovky, úplně na hov.., na to nejsou klouby lidské ruky tak nějak připraveny. Takže potřebuješ něco lepšího, namátkou viz Apple, poklep na Home se úplně nabízí. Takže root a hledat řešení…

 2. Miro (neregistrovaný)

  JB jsem udělal na 8.1.1 a vše v pohodě a máte možnost si jejich obchod nenahrát. Jestli někdo náhodou přešel na 8.1.1 tak, už má stejně smůlu, jelikož APPLE nyní, už nepodepisuje 8.1 a to znamená, že downgrade není možné.. Mě vše funguje a JB je fakt snadné :-)

 3. Wrajtik (neregistrovaný)

  Mám v telefonu JB 8.1.1 od TaiG a absolutně žádný problém, ba naopak několik věcí se zlepšilo na rozdíl od Pangu 8.1 například boot time se zkrátil a výdrž baterie se o trochu zlepšila, ale to bych spíše dal za zásluhu aktualizaci než jailbreaku. Co se týče věrohodnosti, tak MuscleNerd potvrdil že jb je bezpečný a můžete aktualizovat viz. [odkaz] .

 4. Lukas Kosik (neregistrovaný)

  Trochu staré zprávy. Dokonce v určitých ohledech je na tom lépe, než Pangu. ;) [odkaz] A navíc: [odkaz] ;)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel