iWant otevřel 10. prodejnu. Zájemce přilákaly zajímavé slevy

iWant dnes v deset hodin otevřel jubilejní desátou prodejnu (Apple Premium Reseller). Ta se nachází v centru Prahy kousek od stanice metra Můstek (ulice 28. října 371/1). Celá akce se nesla (a v těchto chvílích samozřejmě ještě nese) v duchu výrazných slev na jablečné produkty, které mimochodem můžete využít až do dnešní 20. hodiny, kdy prodejna zavírá.

Jitka Nováčková a Nikol Moravcová otevírají novou prodejnu iWant v Praze
Jitka Nováčková a Nikol Moravcová otevírají novou prodejnu iWant v Praze

Velkým lákadlem tradičně byly zlevněné jablečné produkty. Například MacBook Air (128 GB, 2017) můžete zakoupit za 21 990 Kč, letošní MacBook Air (128 GB) pak za 29 990 Kč. Ve slevě je také MacBook Pro (128 GB, 2017) za 29 990 Kč. iPhone Xr pořídíte za 19 990 Kč, iPhone Xs za 26 990 Kč a iPhone 7 za 10 990 Kč. Ušetřit dále můžete při nákupu iPadů či chytrých hodinek Apple Watch.

Kromě toho iWant láká na plošnou slevu 10 % na všechny další Apple produkty či 0% akontaci při nákupu na splátky, nicméně všechny tyto akce platí pouze dnes do osmé hodiny večerní.

Slevy přilákaly stovky zájemců

Slevy na Apple produkty přilákaly několik stovek návštěvníků – kolega, který na akci byl, jich napočítal přes 200, a další postupně přicházeli. Samotná fronta před otevřením prodejny měřila zhruba 150 metrů a končila kousek od Václavského náměstí.

Celou akcí provázel DJ a potkat jste zde mohli také modelku Jitku Nováčkovou či blogerku Nikol Moravcovou. Pro návštěvníky bylo rovněž připraveno drobné občerstvení a ledový bar iWant.

blank

Přesně v 10:00 spadla bílá opona, která celou prodejnu zahalovala a dovnitř začali proudit první návštěvníci. Ty s pokřiky a potleskem vítal početný personál. První zájemci do fronty přišli chvíli po šesté hodině ranní. První padesátka čekatelů ve frontě navíc při nákupu obdržela mikinu Alpine Pro.

Dostane se na všechny?

Vzhledem k velikosti fronty a množství návštěvníků se nabízí otázka, zda bude skladem dostatečný počet kusů, který by uspokojil poptávku. Podle slov zástupců společnosti se skutečně dostane na všechny – i kdyby naskladněné kusy došly, budou zájemcům dodány později, samozřejmě se zachováním dnešních akčních cen.

Dalším důvodem, proč stálo za to se na otvíračku prodejny vypravit, bylo množství soutěží o hodnotné ceny (například lístky na Eda Sheerana). iWant v Praze dále najdete také OC Nový Smíchov či v OC Letňany.

Autor článku blank
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Kapitoly článku