Domů » Bleskovky » Nová reklama na iPhone Xr vám bude povědomá. Natáčela se v Praze

Nová reklama na iPhone Xr vám bude povědomá. Natáčela se v Praze

Společnost Apple na svém oficiálním YouTube kanále před několika dny zveřejnila nové propagační video, které se zaměřuje na iPhone Xr (recenze), konkrétně na jeho barevné varianty. Reklama se jmenuje „Color Flood“ a hudebně ji doprovází skladba „Come Along“, jejímž autorem je hudebník Cosmo Sheldrake. Zajímavostí je, že se video natáčelo mimo jiné v Praze.

V reklamě se tak mihne například Národní divadlo, Vltavská, Strahov či Transgas. Z dostupných informací vyplývá, že společnost Apple na zmíněných lokacích natáčela někdy v průběhu podzimu. Libí se vám nová reklama na iPhone Xr zasazená do pražských kulis?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

7 komentářů

  1. Uniho tam neuvidime?

  2. na iPhone :-D :-D

  3. Tie rámiky sú strašné

    • Naopak. Jsou na tom právě to úžasně nadesignované. Apple opět ukázal, že ví, jak přesně rámečky musí být, aby na daný typ obrazovky působil tak krásně, jako tady.

  4. Takze jsme poslouzili jako ukazka sedi a hnusu. Aspon je videt jak nas vidi svet. Komouse z nasi historie budem mazat tak 200 let ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).