Sledujte nás na YouTube

iPhone X už není nedostatkové zboží. Dodací lhůta se začíná zkracovat

Osmičkové iPhony se příliš dobře neprodávají a na iPhone X se bude čekat až do příštího roku. Takové zprávy v minulém měsíci strašily zájemce o výroční iPhone a samotný Apple, nakonec však situace zřejmě tak žhavá nebude – výroba iPhone X zřejmě jede na plno a dodací lhůty se zkracují.

Pokud se rozhodnete koupit si iPhone X dnes, může vám dorazit již za necelé dva týdny; dostupnost je pro obě barevné i paměťové varianty aktuálně stanovena na 4. – 11. prosince (v týdnu dokonce chvíli byla 1. – 8. prosince), bezpečně byste se tedy měli dočkat před Vánocemi.

Finanční výsledky Applu za čtvrtý kvartál tak nakonec nemusí vypadat tak černě, jak se mohlo ještě před měsícem zdát, možná se nakonec dočkáme dalších rekordních čísel.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

25 komentářů

  1. Ono se dokonce spekuluje, zda (pro tento kvartál) nebude Apple dokonce jedničkou v počtu prodaných. Což by bylo snad až neuvěřitelné. Na druhou stranu, Samsung je v křeči…

  2. :( chtěl jsem si nechat ledvinu alespoň přes svátky

  3. https://9to5mac.com/2017/11/24/which-countries-is-the-iphone-x-available/

    To, co předvádí borec ve 4:07 s Hey Siri je masakr. O tom se jakékoliv “konkurenci” může leda tak zdát…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *