Domů » Bleskovky » iPhone 8: O2 potvrzuje termín zahájení prodeje, premiéra už 12. září

iPhone 8: O2 potvrzuje termín zahájení prodeje, premiéra už 12. září

Oficiálně potvrzené to zatím stále není, jelikož Apple doposud vybraným zahraničním redakcím nezaslal pozvánky, nicméně z několika zdrojů, mezi které patří například deník Wall Street Journal, zaznívá ve spojení s premiérou nových iPhonů termín 12. září.

Zahraničnímu leakerovi Benjaminu Geskinovi zase zdroj od operátora O2 potvrdil, že termín zahájení prodeje pro iPhone 8 je 22. září, nicméně toto datum bude platit jen pro hrstku vybraných zemí, které budou tzv. v „první vlně“. Dá se očekávat, že Česká republika a Slovensko budou až ve vlně druhé, proto pokud si nový jablečný smartphone budete chtít pořídit co nejdříve, nezbude vám, než se po vytvoření rezervace vypravit do Německa nebo Rakouska.

Stále se také spekuluje o tom, kde Apple nový iPhone představí. S největší pravděpodobností by se akce měla odehrát v areálu nového jablečného sídla Apple Park, konkrétně v auditoriu nazvaném Steve Jobs Theater. Některé zdroje ale hovoří o tom, že stavba ještě není dokončena, a že se událost uskuteční v Bill Graham Civic Auditorium jako v předchozích dvou letech. Jasno bychom v tom ale měli mít velice brzy, jelikož Apple zpravidla pozvánky na akce odesílá s devíti až dvanáctidenním předstihem.

Apple by 12. září měl představit také třetí generaci hodinek Apple Watch & novou Apple TV s podporou 4K a HDR obrazu.

iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

  1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
  2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
  3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments