Domů » Bleskovky » iPhone 7 v luxusní edici: Titan, zlato a černé diamanty za 12 milionů korun

iPhone 7 v luxusní edici: Titan, zlato a černé diamanty za 12 milionů korun

Společnost Gresso se věnuje výrobě luxusním úpravám smartphonů a výrobě příslušenství. V její nabídce najdete telefony s titanovými těly pokrytými drahými kameny, které nejsou dostupné jen tak pro každého. Nejnovějším kouskem je například iPhone 7 Black Diamond, za který utratíte 500 tisíc dolarů (asi 12 milionů korun bez DPH).

iphone7

Za tyto peníze získáte standardní iPhone 7 ve variantě se 256GB pamětí, jehož tělo je vyrobeno z prémiového titanu třídy 5 a pokryto 1 450 černými diamanty (celkem 102 karátů). Okraj telefonu a logo společnosti jsou vyrobeny z 10 gramů 18karátového zlata, v balení najdete i bezdrátová sluchátka AirPods pokrytá 30 černými diamanty. Gresso vyrobilo pouze tři kusy tohoto smartphonu, každý z nich je vyroben ručně, přičemž sestavení jednoho kusu údajně trvá 18 hodin.

airpods

Pokud ve své peněžence nenajdete přebytečného půl milionu dolarů, můžete si u Gresso pořídit iPhone 7 z pozlaceného titanu s diamantovými ozdobami. Tato verze byla vyrobena v nákladu 999 kusů, jeden z nich přijde minimálně na 2 500 dolarů (asi 60 tisíc korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments