Domů » Bleskovky » iPhone 7 v lesklé černé se snadno poškrábe a je magnetem na otisky prstů

iPhone 7 v lesklé černé se snadno poškrábe a je magnetem na otisky prstů

Apple včera představil nové iPhony, přičemž obměnil nejen vnitřní hardwarovou výbavu, ale také mírně pozměnil design a přidal nové barevné varianty. Jednou z nich je i temně černá (Jet Black), která je o poznání lesklejší než zbylé čtyři barvy, bohužel je ale také náchylnější na škrábance.

iphone7-plus-jetblack-select-2016_AV3

Apple na svých stránkách uvádí, že vysoce lesklý povrch temně černého iPhonu 7 je výsledkem precizního devítikrokového procesu anodizace a leštění. Je stejně tvrdý jako jiné anodizované produkty Apple, na vysoce lesklém povrchu se ale můžou postupem času objevit drobné škrábance. Aby jim uživatel předešel, doporučuje Apple opatřit tento model některým z mnoha nabízených krytů. To je dnes bohužel úděl mnoha drahých smartphonů – chcete-li, aby zůstaly déle krásné, schovejte je do nevzhledných bumperů.

iPhone 7 Impressions: 10 New Things!

Marques Brownlee (MKBHD) ve svém videu s prvními dojmy z nových iPhonů upozornil také na výrazně vyšší náchylnost na ulpívání otisků prstů. Podle jeho slov by nákup jinak elegantní lesklé varianty nikomu nedoporučil.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments