Domů » Bleskovky » iPhone 7 (Plus) znovu na scéně: Výrazný fotoaparát a předělané antény (oživeno)

iPhone 7 (Plus) znovu na scéně: Výrazný fotoaparát a předělané antény (oživeno)

Aktualizováno 12. července, 9:25

Steve Hemmerstoffer, který má velmi blízko k zákulisním informacím z mobilního světa, na twitteru publikoval dvě nové fotografie, na kterých má být iPhone 7 & iPhone 7 Plus s duálním fotoaparátem. Na snímku v pravo se nachází větší model, nicméně ještě mu zcela chybí lesklé jablíčko Applu a jde tedy s největší pravděpodobnější o raný prototyp. Přehlédnout nelze ani Smart Connector ve spodní části.

iphone7_iphone7plus

Původní text článku

Už jen 6 týdnů zbývá do oficiálního představení nového iPhone 7 a jak se blíží premiéra, objevuje se stále více nových informací, které naznačují, jak bude novinka vypadat. Nejnovější fotografie, kterou publikoval server NowhereElse.fr, opět ukazuje zadní stranu v celé své kráse. Zatím to vypadá, že design telefonu bude velmi podobný s loňskou generací – dočkáme se však předělaných antén a většího fotoaparátu. Zcela chybět by měl 3,5mm výstup pro připojení sluchátek.

Zadní strana 4,7" iPhonu 7
Zadní strana 4,7″ iPhonu 7

Na zveřejněné fotografii je zadní strana 4,7″ iPhonu 7. Kromě té se dočkáme také 5,5″ iPhonu 7 Plus, který by měl nabídnout duální 12Mpx fotoaparát. Starší spekulace naznačovaly, že bychom se mohli dočkat voděodolného těla a bezdrátového nabíjení. iPhone 7 by měl být dostupný v 32, 128 a 256GB variantách, od 16GB verze by Apple letos měl konečně upustit. K představení dojde v září a kromě telefonů by jablečný gigant měl odhalit také druhou generaci chytrých hodinek Apple Watch.

iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus s 5,5″ displejem by měl disponovat duálním fotoaparátem

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments