Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus v benchmarku: Silnější procesor a jen 2 GB RAM?

iPhone 7 Plus v benchmarku: Silnější procesor a jen 2 GB RAM?

Od oficiálního představení nových vlajkových lodí společnosti Apple nás dělí pouhé dva dny. iPhone 7 a iPhone 7 Plus se světu ukáží už 7. září v 19 hodin našeho času. Není proto divu, že podrobností o nových telefonech stále přibývá. Nyní se podařilo získat několik důležitých informací o procesoru Apple A10.

Nový topmodel se objevil v aplikaci Geekbench 4, která slouží pro testování výkonu telefonů a jiných zařízení. V testu výkonu na jedno jádro obdržel čip 3 379 bodů, přičemž v testu Multi-Core se vyšplhal až na 5 495 bodů. Pro srovnání, starší iPhone 6s Plus dosahuje přibližně 2 500/4 400 bodů.

Starší zprávy hovořily o tom, že nové iPhony nabídnou 3 GB RAM, podle tohoto benchmarku to ale vypadá, že velikost operační paměti zůstane na hodnotě 2 GB. Je ale docela možné, že se jedná jen o nějaký testovací prototyp a u finálního modelu bude hotnota operační paměti vyšší.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments