Domů » Bleskovky » A je to oficiální. Apple nové iPhony a hodinky představí 7. září

A je to oficiální. Apple nové iPhony a hodinky představí 7. září

Ačkoliv se o datu představení nových produktů od Applu poměrně dosti spekulovalo, všem nejasnostem je nyní konec. Společnost Apple totiž oficiálně oznámila, že se bude keynote konat ve středu 7. září 2016 v 10 hodin PST (v 19:00 našeho času).

Asi je hned každému jasné, že předmětem konference bude především představení iPhonu 7 a jeho větší verze Plus. Dále se očekává alespoň zmínka o chytrých hodinkách Apple Watch 2 a představení nových verzí MacBooků Pro.

V případě jablečných telefonů se u letošních novinek žádné velké změny neočekávají – spekuluje se o tom, že bychom se měli dočkat odolnosti vůči vodě, odstranění 3,5mm výstupu pro připojení sluchátek a přibudou i klasické evoluční změny jako jsou vylepšený fotoaparát, výkonnější procesor a možná i větší operační paměť.

sept_2016_invite

Apple je vcelku tajemný a jeho pozvánka nese poměrně chudý slogan: „See you on the 7th“, tedy volně přeloženo: „Uvidíme se sedmého“. Celá konference přitom proběhne v San Franciském divadle, které dokáže pojmout až 7 000 diváků. My se rozhodně těšíme, co vy?

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments