Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus se nabíjí déle než tři hodiny. Řešení? Nabíječka pro iPad

iPhone 7 Plus se nabíjí déle než tři hodiny. Řešení? Nabíječka pro iPad

iPhone 7 Plus patří mezi jedny z nejdéle se nabíjejících smartphonů na trhu. Pro plné dobití z nuly na sto je s výchozí 5W nabíječkou potřeba okolo tří a půl hodiny čistého času. Pro srovnání, Samsung Galaxy S7 edge s podporou rychlého nabíjení se zvládne dobít za 1 hodinu a 25 minut. Právě absenci rychlého nabíjení v základu jsme v naší recenzi letošního iPhonu vytýkali, nicméně stejně jako u loňských modelů, i u „sedmičky“ existuje řešení.

iPhone 7 Plus Battery Charging Test (vs iPad Charger) - ChargeGate

Je jím originální 12W nabíječka pro iPad, se kterou se iPhone 7 Plus dokáže nabít za 2 hodiny a 5 minut, což je téměř o 1,5 hodiny méně, než s výchozím napájecím adaptérem, který se dodává v balení.

S touto nabíječkou pro iPad váš iPhone dobijete podstatně rychleji
S touto nabíječkou pro iPad váš iPhone dobijete podstatně rychleji

Pokud tedy toužíte po rychlejším nabíjení, nevyhnete se investice do výkonnější nabíječky – na webu Applu a u certifikovaných prodejců ji seženete za částku okolo 580 Kč, což rozhodně není málo. Jablečný gigant u popisu této nabíječky přímo uvádí, s jakými modely je kompatibilní, a seznam je to velice obsáhlý – v podstatě ji můžete použít k rychlejšímu nabití libovolného iPhonu, Apple Watch či iPodů.

ipad_nabijecka

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.