Takhle vypadá přední panel iPhone 6s. Překvapení se nekoná

Premiéra nových iPhonů se pomalu blíží a na světlo začínají prosakovat nové informace. U „eskových“ variant iPhone 6 a 6 Plus se žádné razantní změny v designu neočekávají. Nasvědčuje tomu také údajná podoba předního rámečku iPhone 6s, která… vypadá úplně stejně jako současná generace.


Přední strana iPhone 6s vypadá úplně stejně jako u iPhone 6

Snímky mají pocházet z jedné z továren společnosti Foxconn v Číně, která pro Apple jablečné produkty kompletuje. Oficiálního představení nových iPhonů bychom se měli dočkat během následujících dvou měsíců s tím, že ve vybraných zemích by se „eskové“ verze mohly začít prodávat na konci září.


Výroba nových iPhonů už by měla běžet na plné obrátky

Zdroj fotografií bohužel neuvádí, zda displej bude chránit safírové sklíčko (oproti současnému Gorilla Glass) či zda se dočkáme integrace technologie ForceTouch, která se objevila například u hodinek Apple Watch (recenze) či nového MacBooku. Podle dostupných informací nové generace jablečných telefonů nabídnout vylepšený fotoaparát, výkonnější čip Apple A9, více operační paměti RAM, lepší výdrž baterie a ještě přesnější TouchID senzor.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku