Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » iPhone 6: Premiéra 9. září?

iPhone 6: Premiéra 9. září?

Většina výrobců chytrých telefonů již vytasila své trumfy pro letošní rok, v případě jablečného giganta ale na novinky stále čekáme. Dlouhou dobu se spekuluje o tom, že Apple letos představí hned dva iPhony s odlišnou úhlopříčkou displeje – menší verze by měla disponovat 4,7″ panelem, větší pak 5,5″. Do doby oficiálního odhalení ale není nic jisté, nicméně právě datum představení iPhonu 6 se objevilo na několika zahraničních serverech a údajně se má jednat o ověřenou informaci.

Premiéra nového iPhone 6 se má uskutečnit 9. září a ve vybraných zemích má být novinka dostupná o deset dnů později, tedy 19. září. Apple tyto termín odmítl komentovat, ale je velice pravděpodobné, že se brzy dočkáme oficiálního oznámení formou pozvánek na tiskovou konferenci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. djkure (neregistrovaný)

    iPhone s 5.5″? No, tak to už prostě není iPhone. Kde je doba, kdy měl 3.5″ a stačilo to :-/

  2. mike-biker (neregistrovaný)

    Je to vývoj. To, že před sedmi lety byl představen mobil s úhlopříčkou 3,5″ neznamená přece, že tomu tak bude dalších tisíc let!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel