iPhone 6 Plus: Videopohled

Je obrovský, je tenký, je rychlý a je také velice drahý. Řeč je o 5,5″ iPhone 6 Plus, který pro vás v redakci testujeme. Ve videu se zaměříme na největší lákadla a zápory, a dojde také na zakřivení konstrukce.

Dlouho se hovořilo o tom že Apple kromě klasického iPhone 6, představí ještě jednu větší variantu. A skutečně se tak stalo – iPhone 6 Plus dostal do vínku 5,5″ displej, se kterým chce konkurovat dalším tabletofonům, a nutno říci, že to nebude mít vůbec jednoduché. Zanedlouho na trh dorazí nabušený Samsung Galaxy Note 4 (první dojmy) a tento měsíc se do prodeje dostane také povedený Ascend Mate 7 od Huawei, který bude lákat nejen na slušnou hardwarovou výbavu, ale také na sympatickou cenu (12 990 Kč), o které si v případě iPhone 6 Plus (22 150 Kč za 16GB verzi) či Galaxy Note 4 (21 499 Kč) můžeme nechat jen zdát.

iPhone 6 Plus již v redakci testujeme a ještě před klasickou textovou recenzí jsme pro vás připravili videopohled, ve kterém se podíváme nejen na největší lákadla, ale také se zaměříme na chyby či aktuální kauzu bendgate a ohýbání konstrukce. Pokud máte k novince nějaké otázky, využijte prostoru v diskuzi.

iPhone 6 Plus: Videopohled

 

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku