iPhone 15 Pro čeká designová proměna, více se přiblíží Apple Watch

iphone 14 pro max deep purple
  • iPhony Pro by měly dostat tenčí rámečky okolo displeje
  • V tomto ohledu Apple dlouhodobě zaostává za konkurencí

Příští generace iPhonu Pro s číslovkou 15 se dočkáme s nejvyšší pravděpodobností až na podzim letošního roku, nicméně spekulace už běží na plné obrátky. Tentokrát se známý leaker ShrimpApplePro na Twitteru pochlubil informací, která se netýká samotné výbavy chystaných smartphonů, ale jejich designového provedení. Podle všeho by totiž iPhony 15 Pro a 15 Pro Max (podle některých Ultra) mohly načerpat inspiraci z Apple Watch Series 7.

Ne, nepůjde o digitální korunku či podobné typické prvky pro hodinky, ale o rámečky okolo displeje. Ty by se měly ještě ztenčit, aby odpovídaly současným designovým trendům a výrobním možnostem. V této oblasti Apple historicky nebyl příliš silný, ostatně z rámečků iPhonu 11 a iPhonu Xr si dělala legraci nejen odborná komunita, ale především internetoví vtipálci.Samsung Galaxy S23 Ultra recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S23 Ultra: masivních 200 Mpx a nekompromisní výbava

ShrimpApplePro se může pochlubit poměrně slušnou řádkou vyplněných predikcí. Již v minulosti kupříkladu trefil redesign výřezu v displeji u iPhonů 14 Pro. Jestli se tato jeho předpověď společně s několika dřívějšími potvrdí, na to si budeme muset počkat.

Autor článku blank
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku