Domů » Bleskovky » iPhone 12: leaker odhalil termín představení. Ve hře jsou i brýle Apple Glass

iPhone 12: leaker odhalil termín představení. Ve hře jsou i brýle Apple Glass

Uznávaný a důvěryhodný leaker @ihacktu na Twitteru prozradil, kdy Apple odhalí nový iPhone 12, respektive celou modelovou řadu, která bude čítat celkem tři modely. Keynote by podle jeho informací měla proběhnout v úterý 8. září (pravděpodobně od 19:00 našeho času), opět výhradně v online prostředí. Kromě telefonů se dočkáme i představení nové generace hodinek Apple Watch Series 6 a nových iPadů. Dočkat bychom se údajně měli i několikrát odložené bezdrátové nabíječky AirPower.

iphone 12 b
Takto by měl vypadat iPhone 12

27. října by měla proběhnout další keynote, v rámci které by jablečný gigant mohl ukázat i dlouho očekávané brýle Apple Glass. Společně s nimi by Apple měl představit i ARMový MacBook a MacBook Pro (13″) a iPad Pro.

Apple Glasses AR
Ilustrační obrázek

 

Zahájení prodeje nových iPhonů nabere zpozdění

Japonský web Mac Otokara, který v minulosti přinesl řadu zákulisních informací, jež se následně potvrdily, upřesnil, že zahájení prodejů nových iPhonů se pravděpodobně dočkáme až na konci října. Na vině je v tomto případě koronavirus a z toho vycházející problémy s výrobou.

Přečtěte si takéMasivní únik informací o iPhone 12 Pro: je na co se těšit

5G varianty jablečných telefonů dorazí ještě později – u nich se údajně počítá až s listopadem. Dodávky navíc mohou být omezené jen pro větší trhy a není tedy vyloučeno, že se v České republice a na Slovensku dočkáme ještě později.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. cool, už si to kroužkuju v kalendáři :)

  2. Tak 5G zařízení jsou zatím pro nás celkem zbytečná. Však ještě ani neproběhla aukce, navíc O2 podalo stížnost k evropskému dvoru. Takže se to ještě protáhne.

    • ano, iPhone 12 (5,4″), iPhone 12 Pro (6,1″) a iPhone 12 Pro Max s 6,7″ displejem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).