Domů » Bleskovky » iPhone 11 a Apple Pencil? Výrobce krytů naznačuje nečekané překvapení

iPhone 11 a Apple Pencil? Výrobce krytů naznačuje nečekané překvapení

Už jen necelé tři týdny nás dělí od premiéry letošních iPhonů. Podle spekulací se budou největší inovace týkat hlavního fotoaparátu, zbytek výbavy má být evolucí loňských modelů. Apple ale možná chystá překvapení, o kterém se odsud nemluvilo.

iphone stylus 2

Výrobce příslušenství Olixar, který v minulosti již několikrát odhalil design chystaných telefonů, nyní zveřejnil rendery svých krytů na nové iPhony. Obrázky potvrzují čtvercový fotomodul hlavního fotoaparátu, kromě toho je však v pravé části zad vidět podlouhlá šachta pro vložení stylusu Apple Pencil. Ten by měl být menší než pero pro tablety iPad Pro, zda se bude ze zad iPhonu i nabíjet, je zatím nejisté.

Nutno podotknout, že i Olixar se může mýlit; v minulosti se to už stalo několikrát a zrovna podporu stylusu bychom u iPhonů neočekávali. Také se může jednat o vlastní iniciativu Olixaru, který by mohl pro iPhony vytvořit vlastní kapacitní stylus. Ostatně, kdyby se toho chopil sám Apple, šel byl přímo proti 12 let starým slovům svého zakladatele Steva Jobse.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments