Domů » Bleskovky » iPhone 11 a Apple Pencil? Výrobce krytů naznačuje nečekané překvapení

iPhone 11 a Apple Pencil? Výrobce krytů naznačuje nečekané překvapení

Už jen necelé tři týdny nás dělí od premiéry letošních iPhonů. Podle spekulací se budou největší inovace týkat hlavního fotoaparátu, zbytek výbavy má být evolucí loňských modelů. Apple ale možná chystá překvapení, o kterém se odsud nemluvilo.

iphone stylus 2

Výrobce příslušenství Olixar, který v minulosti již několikrát odhalil design chystaných telefonů, nyní zveřejnil rendery svých krytů na nové iPhony. Obrázky potvrzují čtvercový fotomodul hlavního fotoaparátu, kromě toho je však v pravé části zad vidět podlouhlá šachta pro vložení stylusu Apple Pencil. Ten by měl být menší než pero pro tablety iPad Pro, zda se bude ze zad iPhonu i nabíjet, je zatím nejisté.

Nutno podotknout, že i Olixar se může mýlit; v minulosti se to už stalo několikrát a zrovna podporu stylusu bychom u iPhonů neočekávali. Také se může jednat o vlastní iniciativu Olixaru, který by mohl pro iPhony vytvořit vlastní kapacitní stylus. Ostatně, kdyby se toho chopil sám Apple, šel byl přímo proti 12 let starým slovům svého zakladatele Steva Jobse.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

24 komentářů

 1. Budou taky odstraňovat videa?

 2. Tak taky to může být kapacitní stylus jen toho výrobce;)

 3. Konkurence pro Note? ??

 4. Strašně nová informace, ještě že máme výrobce krytů.
  A jeje teďka každý bude důležité citvat Jobse a uvedeni Iphone bez stylusu.

  Uvědomte si, že je to dvanáct let zpět. Blackberry je out co se týče buisness sféry a Iphony jej úspěšně nahrazují v tomto segmentu. Věřte, že stylus se sakra někdy hodí a Jobs nebyl bůh, který byl schopen toto předpovídat, to co prezentoval se týkalo dané doby a hlavně narážel na stylus, které se používaly pro tehdejší windows mobile, kde šlo malé ikonky stěží ovladat prsty!!!

  • A BB, a PalmOS a vlastně i Symbian a vlastně i Windows. Vlastně všechnu OS:)

   • No tak vzhledem k tomu, jak tu pár borců před týdnem kvičelo, když Samsung odstranil jack poté, co se Apple vysmíval, tak jsem zvědav, zda tu budou stejně kvičet i tentokrát, čekal bych, že pokud mají na všechno stejný pohled, tak kvičet budou :)
    A že je to 12 let je pravda, na druhou stranu Apple je ve světě smartphonů dost konzervativní, takže si myslím, že zas 12 let u Apple tolik není :)

   • Jestli chápu, něco sebrat – kvičet. Měj přidat – kvičet. Jo, výrobci to nemají jednoduché ?

   • Tak buď nekvičet, nebo kvičet všude stejně :)

   • Menty: Koukni jak hore pise JP, tady jde o to, ze v te dobe byl Stylus jedinou moznosti ovladani. Dnes „stylus“ jak na Note, tak na iPadu slouzi jako nepovinna featura navic.
    Jinak imho na iPhone tohle nedava smysl. Teda az na tech 9 z 10ti grafiku xzeita :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).