Domů » Bleskovky » iPad Pro 2 na prvních fotografiích. Nový design nečekejme

iPad Pro 2 na prvních fotografiích. Nový design nečekejme

Na internetu se objevily dvě fotografie z blíže nespecifikovaného zdroje, na kterých je údajně zachycena druhá generace velkého 12,9palcového iPadu Pro s kódovým označením MH1C2CD/F. Dvojice fotografií ukazující displej prý pochází od dodavatele, který pro cupertinskou společnost Apple iPady vyrábí.

Po bližším prozkoumání lze na fotografii spatřit jednu zajímavost – volná kapacita vnitřního úložiště je pouze 12 GB. To naznačuje, že by mohla společnost Apple buďto nově nabízet iPady Pro s kapacitou 16 GB, anebo jde pouze o prototyp nového zařízení. Přesto je toto číslo zvláštní, jelikož pro iPady Pro (9,7 i 12,9palcové verze) si Apple nechává vyrábět pouze 32GB paměťové čipy.

ipadpro2
Jde skutečně o nástupce 12,9palcového iPadu Pro?

Ať už se jedná o podvrh nebo skutečně o reálné fotografie, o nástupci 12,9palcového iPadu toho moc nevíme. Velký iPad Pro byl Applem představen po boku s iPhonem 6s a 6s Plus minulý rok a žádné předchozí informace byť ani jen nenaznačovaly, že by měl být nástupce nejvýkonnějšího iPadu spatřen už letos nebo dokonce už za necelé dva měsíce, kdy dojde k odhalení iPhone 7 a 7 Plus.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

  1. Ono by se skoro chtělo říct už: „nový design už nikdy nečekejme“.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).