Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus by se mohl prodávat ve 4 barvách, potvrzuje to uniklý snímek

iPhone 7 Plus by se mohl prodávat ve 4 barvách, potvrzuje to uniklý snímek

Každým dnem jsme stále blíže k datu, kdy má společnost z Cupertina, Apple, představit svou novou vlajkovou loď, a tak to vypadá, že se každý den něco děje, protože je různých úniků o iPhonu 7 a 7 Plus čím dál více. V jedné věci se však všechny zákulisní informace shodují, a to v tom, že iPhone 7 bude vypadat až na pár detailů stejně, jak iPhone 6s.

Očekává se, že iPhone 7 bude mít větší čočku fotoaparátu, jinak řešené proužky na zádech telefonu, pod kterými se skrývají antény, a dost možná zmizí i 3,5mm jack konektor, na jehož místě by mohl být umístěn druhý reproduktor.

Dnes se objevil snímek, které údajně zachycuje čtyři barevné varianty nejvyššího modelu iPhone 7 Plus. Jedná se přitom o barvy, které jsou notoricky známé – vesmírně šedá (Space Gray), stříbrná (Silver), zlatá (Gold) a růžově zlatá (Rose Gold). Podivné však je, že se na zádech nenachází logo společnosti Apple, ale zato si lze všimnout tří kontaktů Smart Connectoru, které jsou zatím devízou pouze iPadů Pro.

iPhone-7-Plus
Čtyři barevné varianty iPhonu 7 Plus (Pro)

Absence jablíčka na zádech šasi ještě neznamená, že se jedná o podvrh, ale může jít pouze o jeden z dalších prototypů, které společnost Apple vyrobila za účelem testování. Na druhou stranu, ani jejich pravost nelze 100% potvrdit. Jaký je váš názor? Myslíte si, že Apple opravdu roztříští své portfolio a vydá až tři verze iPhonu 7, které nabídne ve čtyřech barevných variantách? Podle známého informátora Evana Blasse budou iPhony dostupné stále ve dvou verzích (více informací) a verzi Pro možná letos vůbec neuvidíme.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

3 komentářů

  1. Karel (neregistrovaný)

    Myslím, že zůstanou u dvou modelů, už iPhone 6/6s Plus se prodával mnohem hůře než jeho menší bratr, tak na co dva?! Osobně bych uvítal iPhone 7 se čtyř-palcovým displejem, ale toho se nedočkám, takže počkám na březen jestli pak přijde iPhone SE druhé generace?

  2. Johny (neregistrovaný)

    A taky je zajímavý, že ten fotomodul je úplně jinej a že ty „piny“ jsou tam jen graficky :D vůbec je docela zajímavý, že co leak, to trochu jinej vzhled ;D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).