Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus by se mohl prodávat ve 4 barvách, potvrzuje to uniklý snímek

iPhone 7 Plus by se mohl prodávat ve 4 barvách, potvrzuje to uniklý snímek

Každým dnem jsme stále blíže k datu, kdy má společnost z Cupertina, Apple, představit svou novou vlajkovou loď, a tak to vypadá, že se každý den něco děje, protože je různých úniků o iPhonu 7 a 7 Plus čím dál více. V jedné věci se však všechny zákulisní informace shodují, a to v tom, že iPhone 7 bude vypadat až na pár detailů stejně, jak iPhone 6s.

Očekává se, že iPhone 7 bude mít větší čočku fotoaparátu, jinak řešené proužky na zádech telefonu, pod kterými se skrývají antény, a dost možná zmizí i 3,5mm jack konektor, na jehož místě by mohl být umístěn druhý reproduktor.

Dnes se objevil snímek, které údajně zachycuje čtyři barevné varianty nejvyššího modelu iPhone 7 Plus. Jedná se přitom o barvy, které jsou notoricky známé – vesmírně šedá (Space Gray), stříbrná (Silver), zlatá (Gold) a růžově zlatá (Rose Gold). Podivné však je, že se na zádech nenachází logo společnosti Apple, ale zato si lze všimnout tří kontaktů Smart Connectoru, které jsou zatím devízou pouze iPadů Pro.

iPhone-7-Plus
Čtyři barevné varianty iPhonu 7 Plus (Pro)

Absence jablíčka na zádech šasi ještě neznamená, že se jedná o podvrh, ale může jít pouze o jeden z dalších prototypů, které společnost Apple vyrobila za účelem testování. Na druhou stranu, ani jejich pravost nelze 100% potvrdit. Jaký je váš názor? Myslíte si, že Apple opravdu roztříští své portfolio a vydá až tři verze iPhonu 7, které nabídne ve čtyřech barevných variantách? Podle známého informátora Evana Blasse budou iPhony dostupné stále ve dvou verzích (více informací) a verzi Pro možná letos vůbec neuvidíme.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments