Domů » Bleskovky » Zapomeňte na iPhone Pro, nové jablečné telefony mají být pouze dva

Zapomeňte na iPhone Pro, nové jablečné telefony mají být pouze dva

Představení nové generace iPhonů se blíží, přičemž se již delší dobu spekuluje, že Apple v září nepředstaví dva, ale rovnou tři modely; novinkou má být model iPhone Pro s piny pro připojení příslušenství a duální kamerou. Tuto zprávu navíc přiživila nedávná fotografie všech tří modelů vedle sebe.

iphone-7-iphone-7-plus-iphone-7-pro-back

Zřejmě se však jednalo o podvodný snímek, neboť podle spolehlivého zdroje @evleaks ponechá Apple vše v zajetých kolejích – přijít mají pouze dva smartphony, které jsou vyvíjeny pod kódovými označeními Sonora a Dos Palos. Na iPhone Pro tedy můžeme minimálně pro letošní rok zapomenout.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Johny (neregistrovaný)

    A bude mít teda ty „piny“ a dualcameru nebo ne? :D A pokud je tohle podvod, proč není všechno podvod :-OOOO

  2. To jsou zvraty, jsem fakt napnutý:) Okurky, okurky…

  3. Jarda (neregistrovaný)

    A co kdyz verze PRO bude, jen nahradi modes Plus a bude tedy IP 7 a IP 7 PRO

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).